Lewandowski chwali się weekendem z córkami. Widać twarz Laury. Komentuje obruszona Anna

Robert Lewandowski, Ania Lewandowska

Robert Lewandowski, Ania Lewandowska

Robert Lewandowskich podzielił się fotkami z córkami. Na jednej z nich widać twarz małej Laury. Komentarz pod nią dodała wyraźnie niezadowolona żona piłkarza.

Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz. Popularność zyskał podczas gry w Lechu Poznań. Później przyszedł czas na Borrusię Dortmund  i Bayern Monachium. Talent piłkarski „Lewego” możemy też podziwiać w reprezentacji narodowej. Niestety, ostatnio został niedoceniony przez organizatorów gali Złotej Piłki 2021. Przyznali oni nagrodę Lionelowi Messiemu. Tysiące internautów nie zgodziło się z tym werdyktem. W komentarzach pisali, że naprawdę zasłużył na nią Polak i że jego argentyński konkurent powinien mu ją oddać.

  • Dla Nas Najlepszy.

  • Jesteśmy dumni, gratulacje Robert. Dla nas i tak jesteś najlepszy.

  • Zostałeś okradziony z nagrody.

  • Niech Messi oddaje Złotą Piłkę.

  • Szkoda, byłeś lepszy! – pisali wierni fani polskiego piłkarza.

Sam Robert nie ukrywa, że było mu przykro po tym, gdy dowiedział się, jaki jest werdykt plebiscytu. Jak powiedział w rozmowie z Mateuszem Borkiem:

To są plebiscyty wokół tego co się robi. Dzisiaj jestem skupiony na innych rzeczach, ale z drugiej strony, jeżeli jesteś tak blisko, tak blisko i jednocześnie tak daleko, to gdzieś tam ten niedosyt jest. (…) Powiem szczerze, że po tym, jak dowiedziałem się, jakie są wyniki plebiscytu, to był we mnie smutek. I to nie był jeden czy dwa dni, dłużej to trwało.

Co ciekawe, z werdyktem organizatorów Złotej Piłki nie zgodziły się nawet media w rodzinnym kraju Messiego.

Robert Lewandowski pokazał twarz Laury. Jak wygląda dziewczynka?

Robert powoli zaczyna zapominać o porażce. Na Instagramie podzielił się dwiema fotkami, na których spędza czas z córkami – 4-letnią Klarą i roczną Laurą. Na pierwszym zdjęciu widać go podczas spaceru z dziewczynkami w parku. Robert trzyma na nim poręcz do wózka dziecięcego. Tuż obok niego stoi Klara, która niedaleko postawiła różową hulajnogę.

Robert podpisał zdjęcie:

Niedzielny spacer z moimi dziewczynami.

Pod fotką posypały się komentarze internautów. Wśród nich znalazła się… Anna Lewandowska. Dumna żona i matka dodała emotikonki z czerwonymi serduszkami.

Jeszcze większe emocje wywołała druga fotka dodana na koncie „Lewego”. Widać na nim Roberta i córki w trakcie domowej zabawy. Klara podaje akurat swojemu tacie „gumiastą” zabawkę. On sam trzyma na rękach Laurę, która jest odwrócona do aparatu w ten sposób, że widać połowę jej twarzy. To rzadkość, ponieważ Lewandowscy unikają pokazywania wizerunków córek.

Ojciec Klary i Laury w opisie zdjęcia napisał króko:

Niedzielna zabawa. Część druga.

Również pod tym zdjęciem zaroiło się od komentarzy. Najwięcej polubień dostał ten autorstwa Anny. Sportsmenka napisała:

A potem muszę sprzątać to z kanapy i dywanu.

Komentarz poparło blisko 1000 użytkowników! Oznacza to, że nie tylko Lewandowscy mają podobny problem. Gwiazda futbolu nie odpowiedziała na żartobliwą uwagę małżonki.


Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×