Robert i Anna Lewandowscy wracają do domu. Ich miny wiele mówią o tym, jak przyjęli wyniki Złotej Piłki 2021

Robert i Anna Lewandowscy wracają do domu

Robert i Anna Lewandowscy wracają do domu

Lewandowscy wracają z gali wręczenia Złotej Piłki 2021. Ich miny wiele mówią o ich nastrojach. Jak para zapatruje się na wynik gali?

Wczoraj odbyła się gala wręczenia Złotej Piłki 2021. Polacy trzymali kciuki za to, aby prestiżowa nagroda trafiła do Roberta Lewandowskiego. Tak się jednak nie stało. Po raz siódmy został nią odznaczony Argentyńczyk Leo Messi. Kapitan naszej reprezentacji narodowej zajął „dopiero” drugie miejsce. Werdykt wywołał skrajne emocje fanów futbolu.

Post, w którym Lewandowski podziękował za zajęcie drugiego miejsca, został zasypany komentarzami przez jego wielbicieli, którzy twierdzą, że to właśnie jemu należy się nagroda.

 • Jesteśmy dumni, gratulacje Robert. Dla nas i tak jesteś najlepszy.

 • Dla Nas Najlepszy.

 • Zostałeś okradziony z nagrody.

 • Niech Messi oddaje Złotą Piłkę.

 • Szkoda, byłeś lepszy!
 • Prawdziwy zwycięzca!!! – pisali wierni fani polskiego piłkarza.

Również celebryci uderzyli w podobne tonyMaffashion stwierdziła, że werdykt był do przewidzenia. Napisała na Instagramie:

Leo Messi zdobył Złotą Piłkę. Czyli było do przewidzenia. Leo jest tak medialnym, uwielbianym piłkarzem, który sprzedaje 10 razy więcej koszulek niż Lewy na świecie… że nawet jakby nic nie robił, to by dostał tę Złotą Piłkę. Absurd ten werdykt. Robert pobił wszystkie możliwe rekordy. Nie dało się być lepszym. Dokonywał niemożliwego i wszyscy przecierali oczy.

Były piłkarz, Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec, dodał jeszcze ostrzejszą opinię:

Zacznę od tego, że ukradłem to zdjęcie z profilu rl9. Myślę, że nie zauważy bo okradziono go dzisiaj z czegoś znacznie cenniejszego. Na oczach całego piłkarskiego świata. Od tak po prostu. Nie tylko jego. Ale nie ma co użalać się nad sobą i milionami zawiedzionych kibiców chociaż tego uczucia nic nie zmieni. Zastanawiam się jak traktować to co się stało. Nie umniejszając nagrodzie, która Robert odebrał ale kto oddawał głosy w kategorii „Striker Of The Year” ? Które miejsce w tej kategorii zajął w takim razie Leo Messi? Sprawdziłem na wszelki wypadek i okazuje się, że obaj Panowie są napastnikami Tak więc Robert był lepszym napastnikiem od Messiego ale gorszym piłkarzem w 2021 roku?

Jak sami Lewandowscy podchodzą do wyników? Zamieszczony wyżej post Roberta raczej nie wskazuje, by był specjalnie zły. Jeszcze więcej mówi zdjęcie Lewandowskich z samolotu.

Jakie są nastroje Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska dodała na Instastory zdjęcie, na którym widać parę na pokładzie samolotu, podczas powrotu do domu. Żona RL9 podpisała fotkę:

Czas  na lot powrotny do naszych dziewczynek.

Na zdjęciu widać Roberta w brązowym golfie i Annę w różowym swetrze oraz czapce z logiem Nowego Jorku. Ich miny nie wskazują na smutek. Mało tego – wydają się bardzo zadowoleni. Czyżby Robert z góry spodziewał się takiego wyniku? Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo zbojkotował galę, wiedząc, że i tak nagroda główna powędruje do jego argentyńskiego konkurenta:

Zawsze rywalizuję dla siebie i klubów, które reprezentuję i wygrywam dla siebie oraz dla tych, którzy mnie kochają. Z nikim nie walczę. Największą ambicją jest zdobycie krajowych oraz międzynarodowych trofeów dla klubów i dla reprezentacji Portugalii. Chcę być dobrym przykładem dla wszystkich, którzy są lub chcą być zawodowym piłkarzami. Chcę pozostawić moje nazwisko wypisane złotymi literami w historii futbolu. Skupiam się na kolejnym meczu United i na tym, co razem z kolegami oraz fanami możemy osiągnąć. A reszta? To tylko reszta – Portugalczyk napisał na Instagramie.

Ronaldo dotychczas został nagrodzony Złotą Piłką pięciokrotnie. Tym razem zajął dopiero szóste miejsce. To kara za bojkot?


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wracają do domu

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wracają do domu

Robert Lewandowski i Milena Lewandowska-Miros - Złota Piłka 2021

Robert Lewandowski i Milena Lewandowska-Miros - Złota Piłka 2021

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  To nie zazdrośc zżera tego gościa tylko pustka w w głowiei brak perspektyw na przyszłość.Nic nie znacząca persona.Lewandowskim gratuluje klasy obydwoje świetnie wypadli w Paryżu

 • minol pisze:

  Messi przebił Lewego popularnością, osiągnięciami i przesympatyczną żoną. A napuszona, pusta żona Lewego odbiera mu sympatię kibiców.

  • Gość pisze:

   Brak mi słów na taki tępy i durny komentarz.To chyba zazdrość zżera tego co to napisał.

  • Gość pisze:

   Ja we wpisie @minol nie widzę zazdrości, ale w twoim, Gościu jak najbardziej. Zresztą podpiszę się pod omawianym wpisem.

 • Gość pisze:

  Układy układziki znajomości medialność a umiejętnościna samym końcu

 • Gość pisze:

  Wspaniali wielkie gratulacje za klase i styl

 • Gość pisze:

  Taki live pacz do góry pacz na dół swoje zrobili laurki zostały lepiej to niz kawalerka i maluch a bedzie za całokształt jak di caprio i striesand zawsze cos ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×