Wielkie oburzenie po wynikach Złotej Piłki 2021. Rozgoryczeni fani grzmią w sieci. Wtórują im gwiazdy. Pojawiły się nawet memy

Lewandowski -Złota Piłka 2021

Lewandowski -Złota Piłka 2021

Złota Piłka 2021 skończyła się siódmą z rzędu wygraną Leo Messiego. Werdykt ten rozwścieczył fanów z całego świata, którzy nie ukrywają wielkiego rozgoryczenia. W sieci już krążą memy. W gorzkich słowach o wczorajszej gali wypowiedziały się także polskie gwiazdy.

W poniedziałkowy wieczór odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich kibiców piłki nożnej gala wręczenia Złotej Piłki 2021. Jest to nagroda przyznawana przez ekspertów w dziedzinie, honorująca piłkarza, który ich zdaniem najwięcej osiągnął w minionych miesiącach. Polacy, ale także mnóstwo kibiców z całego świata mocno trzymało kciuki, aby tym razem wyróżnienie trafiło do Roberta Lewandowskiego. On był wymieniany jako faworyt do zdobycia statuetki. Wczoraj razem ze swoją śliczną żoną Anną, która zaprezentowała się kreacji od Dolce&Gabanna, pojawili się na wielkiej gali w Paryżu.

Niestety po raz kolejny kapitan reprezentacji drużyny narodowej musiał obejść się smakiem i zajął drugie miejsce. Statuetka Złotej Piłki po raz siódmy trafiła w ręce Leo Messiego. Niestety to wszystko mocno podzieliło kibiców, a po gali w sieci rozpętała się prawdziwa burza.

Gwiazdy grzmią w sieci po wynikach Złotej Piłki 2021

Przegrana Lewandowskiego wywołała skrajne reakcje wśród internautów. Na profilu Leo Messiego pojawiło się wiele komentarzy, w których fani uważają, że niesłusznie otrzymał nagrodę. Podobnie jest na profilu Roberta, gdzie internauci z całego świata piszą w komentarzach, że został „okradziony” z tego wyróżnienia. W tysiącach wpisów wyrażają oni swoje wielkie niezadowolenie. Post, w którym piłkarz dziękuje za wyróżnienie dla najlepszego napastnika, jest przepełniony wpisami rozżalonych kibiców, którzy ubolewają nad jego 2. miejscem. Przytaczamy kilka komentarzy, które są jedynie czubkiem góry lodowej.

 • Ty jesteś prawdziwym zwycięzcą.
 • To śmieszne. Robert ty powinieneś wygrać.
 • Zostałeś okradziony z nagrody.
 • Niech Messi oddaje Złotą Piłkę.
 • Prawdziwy i jedyny zwycięzca.
 • To niesprawiedliwe. Tak nie powinno być- piszą internauci.

Swojego niezadowolenia nie mają zamiaru ukrywać także polskie gwiazdy. W bardzo obszernym i dobitnym wpisie wypowiedział się na temat Złotej Piłki mąż Natalii Siwiec, Mariusz Raduszewski. On sam jest byłym piłkarzem i uważa podobnie, jak większość internatów – twierdzi, że Robert Lewandowski został okradziony z wyróżnienia, które mu się należało. Popiera też Cristiano Ronaldo, który zbojkotował tegoroczną galę, wiedząc zapewne, że po raz kolejny nagrodę zdobędzie Messi. Zauważył też wielki paradoks tego całego wieczoru, gdzie Leo dostaje główną nagrodę, a Robert otrzymuje wyróżnienie dla najlepszego napastnika, gdy każdy z nich gra na tej właśnie pozycji.

Zacznę od tego, że ukradłem to zdjęcie z profilu rl9
Myślę, że nie zauważy bo okradziono go dzisiaj z czegoś znacznie cenniejszego.
Na oczach całego piłkarskiego świata.
Od tak po prostu. Nie tylko jego. Ale nie ma co użalać się nad sobą i milionami zawiedzionych kibiców chociaż tego uczucia nic nie zmieni.
Zastanawiam się jak traktować to co się stało.
Nie umniejszając nagrodzie,która Robert odebrał ale kto oddawałgłosy w kategorii
„Striker Of The Year” ? Które miejsce w tej kategorii zajął w takim razie Leo Messi?
Sprawdziłem na wszelki wypadek i okazuje się, że obaj Panowie są napastnikami
Tak więc Robert był lepszym napastnikiem
od Messiego ale gorszym piłkarzem w 2021 roku ???

Wielkiego rozczarowania nie ukrywała także Maffashion, która była wyraźnie wzburzona całą sytuacją. Zamieściła na Instastory wpis, w którym podkreśliła, że był to raczej konkurs popularności niż sportowych umiejętności.

Leo Messi zdobył Złotą Piłkę. Czyli było do przewidzenia. Leo jest tak medialnym, uwielbianym piłkarzem, który sprzedaje 10 razy więcej koszulek niż Lewy na świecie… że nawet jakby nic nie robił, to by dostał tę Złotą Piłkę. Absurd ten werdykt. Robert pobił wszystkie możliwe rekordy. Nie dało się być lepszym. Dokonywał niemożliwego i wszyscy przecierali oczy – grzmi Julia na Instagramie.

Swojego oburzenie nie ukrywała także Zosia Ślotała, która od lat przyjaźni się z Anią i Robertem. Jej zdaniem również to Lewy zasłużył na to prestiżowe wyróżnienie.

To Robert zasłużył na Złotą Piłkę w zeszłym i w tym roku!!! Dla nas jesteś najlepszy – napisała.

Takich głosów pojawia się w sieci całe mnóstwo, a wczorajszy wieczór pozostawił ogromne rozgoryczenie. Nam również trudno pogodzić się z przegraną Roberta i w pełni zgadzamy się z wpisami wymienionych gwiazd. W sieci natychmiast zaczęły też krążyć memy, które pokazują, że internauci nie zgadzają się z werdyktem, udostępniono je na profilu makelifeharder. Możecie je zobaczyć w naszej galerii.

Ogromnym wsparciem dla Roberta w tej sytuacji jest jego żona Ania, która zamieściła na Instagramie ich wspólne zdjęcie z podpisem, który wyraża jej uczucia w tej przykrej sytuacji.

Kochanie dla mnie jesteś najlepszy! Jestem z Ciebie zawsze dumna!
Kocham Cię

Jakie jest wasze zdanie na temat werdyktu?


Maffashion o wynikach Złotej Piłki 2021

Maffashion o wynikach Złotej Piłki 2021

Zofia Ślotała o wynikach Złotej Piłki 2021

Zofia Ślotała o wynikach Złotej Piłki 2021

Memy po gali Złotej Piłki 2021

Memy po gali Złotej Piłki 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  No niesamowite !!! Siódma piłka dla Messiego…A w czym on jest lepszy od Roberta?Do tego zdaje się żul gumę albo to jakiś tik… Jesteś najlepszy i jeszcze im pokażesz ,gratulacje🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💖

 • Gość pisze:

  RL -w reprezentacji nie strzela bramek! Tylko w lidze , więc jak…. się to ma do oceny

 • Zofia. pisze:

  Panie Robercie to Pan powinie wygrać. Jest Pan wspaniałym piłkarzem i skromnym człowiekiem. Gratuluję.

 • Gość pisze:

  Bez przesady z tym oburzeniem…..Wygrał lepszy.

  • GośćRoman pisze:

   Jesteś oszustem takim samym jak Ci którzy głosowali na Messiego Lewy został ograbiony że złotej piłki korupcja

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×