Nowa drama w showbizie! Żona Rzeźniczaka wyciągnęła grube działa i nazwała matkę córki męża PROSTYTUTKĄ. Dostała odpowiedź. Słowa o alimentach to spore przegięcie

Paulina Nowicka, Ewelina Taraszkiewicz

Paulina Nowicka, Ewelina Taraszkiewicz

Paulina Nowicka nazwała matkę córki Jakuba Rzeźniczaka prostytutką. Stwierdziła, że nie chciała tego faktu upubliczniać, ale została sprowokowana. Ewelina Taraszkiewicz się nie patyczkowała i wysłała odpowiedź. Także publicznie.

Jakub Rzeźniczak kilka dni wziął ślub na plaży w Miami. Jego żoną została Paulina Nowicka, którą poznał, gdy Magdalena Stępień oczekiwała na narodziny ich wspólnego synka.

Rodzice Oliwierka rozstali się jeszcze zanim chłopiec przyszedł na świat, a kilka miesięcy później rozegrał się dramat. Okazało się, że dziecko ma rzadki nowotwór wątroby. Chociaż Magda podjęła heroiczną walkę o zdrowie i życie syna, ten zmarł tuż po swoich pierwszych urodzinach. Było to zaledwie cztery miesiące temu, dlatego jego tata spotkał się ze sporą krytyką internautów dotyczącą ślubu.

Jakub ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo, ale także kilka głośnych związków. Z jednego z nich doczekał się córeczki. Inez skończyła już 5 lat, ale jak przekazała jej mama w rozmowie z Jastrząb Post, odkąd piłkarz związał się z Pauliną Nowicką, ten nie ma najlepszych kontaktów z dziewczynką.

Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z nasza córka, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko. Zresztą, Inez dalej uważa ciocię Magdę za dziewczynę taty i nie wiem, jak miałabym jej to teraz wytłumaczyć, biorąc pod uwagę jej wiek – zwierzyła się Jastrząb Post.

Ewelina Taraszkiewicz w kolejnym wywiadzie wyznała, że między nią a byłym partnerem toczy się sprawa o alimenty:

Sąd pierwszej instancji zasądził alimenty. Jakub i ja wnieśliśmy apelację. Jak wiemy, wszystko podrożało. Nawet przedszkole w tej chwili kosztuje 2000-2200 zł. Niestety, Inez nie dostała się do państwowego. Stąd i ja wniosłam apelację przedstawiając faktury. Ojciec dziecka natomiast uważa, że alimenty, które zasądził sąd pierwszej instancji, są za wysokie i wpędzają go w niedostatek. Według jego twierdzeń zmieniono mu umowę z klubem na kwotę 10 tys. zł. i w związku z tym brakuje mu na jego normalne życie – wyznała w Fakcie.

Podliczyła także ostatnie wydatki Jakuba Rzeźniczaka i przyznała, że nie wierzy w to, że brakuje mu pieniędzy.

Nie chce wdawać się w szczegóły, ale wydaje mi się, że osoba, która deklaruje niedostatek, nie kupuje psa Cavaliera za 4,5 tys. zł. oraz nie przeprowadza operacji plastycznej nosa… Albo tym bardziej nie wydaje pieniędzy na podróż do Miami, ślub i wesele. Pozostawiam to do oceny sądu. Liczę na to, że proces będzie uczciwy. Zaznaczam, że alimenty nie są na mnie, a na dziecko.

Nie kryła także, że jeśli będzie potrzeba, to nie zawaha się użyć informacji, w których jest posiadaniu i zagroziła, że jest w stanie zrobić aferę na miarę Pauliny Smaszcz. 

Paulina Nowicka nie potraktowała ostrzeżeń poważnie. Przekroczyła granice, a Taraszkiewicz jej odpowiedziała.

Paulina Nowicka nazwała Ewelinę Taraszkiewicz prostytutką. Matka córki Kuby Rzeźniczaka odpowiedziała

Partnerki Rzeźniczaka – była i obecna, wdały się w przepychankę w social mediach. Zaczęło się od tego, że Nowicka na Instastory opublikowała zaskakujące wyznanie na temat Taraszkiewicz:

Poznali się, jak była prostytutką (Jakub Rzeźniczak i Taraszkiewicz, red.).  Dostaje 4 tys. alimentów. Nie chciał, ale musiałam – napisała.

Oczywiście dotarło to do mamy Inez, a ta nie zamierzała sprawy przemilczeć.

Kochani, ale skoro musiała, to musiała. W sądzie też będzie miała – wtedy to na pewno będzie musiała. Ale obiecuję, że zadośćuczynienie przekaże na dom samotnej matki. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. A to już jest nie tylko naruszenie dóbr osobistych, ale i sprawa karna – napisała.

I dodała także:

Skupmy się lepiej na tym, jakie to poniżające, żeby dziecko otrzymywało alimenty od drugiego rodzica.

Tym ironicznym zdaniem nawiązała do dyskusji, w jaką wdała się żona Rzeźniczaka, kiedy jej internauta zapowiedział, że jak ją mąż zostawi, to za kilka lat też się będzie domagała alimentów:

Mam swój honor – napisała Nowicka – umiem i zawsze radziłam sobie sama, bez poniżania się – dodała.

Użytkownicy sieci nie pozostawili na niej suchej nitki, pisząc, że wymaganie od ojca alimentów nie ma nic wspólnego z poniżaniem się. Takie słowa, to niezłe przegięcie. Screeny tych wiadomości wykorzystała Taraszkiewicz. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Szykuje się niezłe zamieszanie…

 


Paulina Nowicka atakuje Ewelinę Taraszkiewicz

Paulina Nowicka atakuje Ewelinę Taraszkiewicz

Paulina Nowicka dyskutuje o alimentach

Paulina Nowicka dyskutuje o alimentach

Ewelina Taraszkiewicz odpowiada Paulinie Nowickiej

Ewelina Taraszkiewicz odpowiada Paulinie Nowickiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Alimenty na dziecko to dla wielu takich madg i ewelinek jedyny pomysł na życie więc rozumiem tok myślenia pauliny. Dodatkowo obie nieskalane prawdziwą pracą zawodową, nie musiały się bać o umowę, wypłatę bo wystarczyło, że dały pilkarzynie.

  • Gośćerwin pisze:

   to jest dzisiejszy obraz pseudo dam, rozłożyć nóżki, do sądu ,bo w Polsce matkapolka, to gówno nie do ruszenia. I teraz będą się licytować na ilość dzieci z pełnego w..ytrysku. szma…ci…ska

  • Gość pisze:

   Oni oboje wiedziedzieli czym sex się kończy. Niech ten koleś że swoja zona ważna jej dziecko to i alimenty się skończą.

  • Gość pisze:

   zanim dokonasz oceny w jaki sposób dana osoba się utrzymuje, proponuję się najpierw czegokolwiek o niej dowiedzieć. Była partnerka Rzeźniczaka i matka jego córki, jest aplikantką adwokacką, pracuje w zawodzie – w kancelarii adwokackiej, a ponadto charytatywnie niesie pomoc prawną samotnym matkom. Proponuję kilka razy się zastanowić przed napisaniem tego typu komentarza.

  • Gość pisze:

   alimenty są na potrzeby dziecka..i Sąd to waży, nikt nie utrzyma dwóćh osób ( siebie i dziecka )za 4000 zł..a durni faceci i ich nowe żony myślą że za marne alimenty kobieta będzie żyłą w luksusie na ich koszt

  • Nicodem pisze:

   Co to za ludzie, alimenty są jego obowiązkiem. W żadnej trudnej sytuacji finansowej nie jest, wręcz przeciwnie. A tak po za tym, właśnie jeden obowiązek alimentacyjny mu odpadł po śmierci syna – tym bardziej ma na córkę.
   Matka dziewczynki został przez najnowszą żonę ciężko obrażona. Naruszenie dóbr bez wątpienia. Sąd nie powinien się wahać. Są dwie sprawy: alimenty od piłkarza i zadośćuczynienie od jego żony.

  • Gość pisze:

   Komentarz z dupy. Wiele par się rozstaje i bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Dziecko nie jest niczemu winne, to że ona chce alimenty dla ich wspólnej córki to dla mnie nic dziwnego. Dziwny jednak jest fakt, że mężczyzna pozwala obecnej partnerce nazywania matki jego dziecka prostytutką. Może jej nie lubić, nie wiem kłócić się na każdym kroku ale to dalej jest kobietą która nosiła jego dziecko pod sercem….
   I jak to mówił mój tata „wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją i szacunkiem….” Pieniądze „piłkarzyka” się rozejdą, sława i młodość odejdzie a dziecko zawsze zostanie jego…… Chociaż i tak szkoda bardzo tej małej…. Za kilka lat wejdzie w „internety” zobaczy te posty i letnie jej cały świat…..

 • Gość pisze:

  Co to jest 4tys.?? Dla samotniej matki to nie jest dużo.Przyjego standardzie życia powinnien płacić 10tys.

 • Gośćccc pisze:

  Nowicka sama sie skompromitowala. Suoer facet korzystajacy z takich uslug. Idealny material na meza.

  • Gość pisze:

   To samo pomyślałam….

  • Gość pisze:

   Co jest kompromitującego w korzystaniu z prostytutek? Lepiej chyba zapłacić prostytutce, gdzie relacja jest oczywiste, niż zwodzić jakąś dziewczynę, która by chciała zaangażowania. Wolałabym takiego faceta, co korzysta niż takiego co zwodził normalne dziewczyny i je wykorzystywał. Natomiast tłumaczenia tej pani, że 10 lat brała antykoncepcje, ale wtedy akurat 4 dni zapomniała i nie myślała, że zajdzie, to żart. Jestem w stałym związku i raz zapomniałam 2 dni wziąć, to była panika i pełne zabezpieczenie. W każdej ulotce jest napisane że powyżej 3 dni antykoncepcja jest nieskuteczna.

 • Karolina pisze:

  Oby sprawa trafiła do sądu. Ona musi być strasznie głupia.

 • Jaja pisze:

  Jaki pan młody, takie małżeńskie życie; jaki ślub, taki miesiąc miodowy; jakie wybory, taka karma… pisanie “w internecie” na pewnie pomoże tej miłości 🤔 Pani Nowicka “Rzeźniczak” sama sobie pozamiatała 🫶

  • tdc pisze:

   Nic nie pozamiatała. została zmuszona do wypowiedzi, bo osobie alimentowanej nagle się zebrało na obszerne i publiczne oczywiście wynurzenia (taki „drobny” prezencik ślubny), gdy tylko usłyszała o ślubie alimentodawcy.

 • Jaja pisze:

  Jak można robić taką krzywdę dziecku!!! To się w głowie nie mieści że dorosła kobieta wrzuca przesłodzone zdięcia z psem, z prywatnych uroczystości, a za chwilę upublicznia komentarze, za które zapłaci maleńka dziewczynka, córka mężczyzny, którego żałośnie i dziecinnie „kocha” ta kobieta i ciśnie przegrane batalie na mamę dziecka swojego partnera. Nieważne kto kim jest, chodzi o dzieci, ograniczanie traum bezbronnym istotom!!! Wstyd!!! Należy wykluczać publicznie takie osoby. Kochacie się to kochajcie, ale w obliczu wielu strasznych osobistych tragedii polecam trochę klasy. Jeżeli na prawdę się kochacie dajcie Mamie synka połowy tej pary przeżyć żałobę i wrócić do życia. Na to zasługuje niezależnie od ocen. Bądźmy ludźmi. Mój były rozstał się ze mną dwa lata temu, nie mamy wspólnych dzieci, mamy nowych partnerów, wiemy o tym, ale nikt nikogo nie atakuje, nie oczernia, próbujemy to jakoś rozwiązać żeby znaleźć szczęście, on pewnie gorzej, bardziej dziecinnie ale nigdy mnie nie obraził publicznie i nie wyjawił naszej prywatności. Szacunek dla byłych partnerów a tym bardziej dzieci, zwierzaków, innych. Pamiętajmy o miłości ☺️ jeżeli to “taka prawda” dlaczego publikuje to w ig, jak to ma komuś pomóc 🤦‍♀️

 • Gość pisze:

  Poniżej pasa

 • Neti pisze:

  Szambo wyje…o.

  • Gość pisze:

   Dokladnie 😂😂.. to ona będzie ta karmą co miała wrócić do tego glooptaka, wykończy go jak nic

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×