Szukaj

Tomasz Kammel pozuje do zdjęcia z Viki Gabor, ale co tam się dzieje w tle!

Tomasz Kammel zdjęcie z Viki Gabor

Tomasz Kammel zdjęcie z Viki Gabor

Tomasz Kammel spotkał na telewizyjnym korytarzu Viki Gabor! Nie odmówił sobie zdjęcia z młodą gwiazdą! 48-letni konferansjer doskonale wie z kim się fotografować, by trafić do młodej publiczności. 

Zdjęcie Tomasza Kammela z Viki Gabor jest urocze, ale oprócz pierwszoplanowych postaci wzrok przykuwa zdjęcie w tle. A na nim prezenter w objęciach Marzeny Rogalskiej. Para z fotografii w tle jest aktualnie na językach, gdyż krążą plotki, że zostanie zwolniona z programu Pytanie na śniadanie, który razem prowadzi.

Tomasz Kammel zdjęcie z Viki Gabor

Fani zauważyli zdjęcie Tomasza z Marzeną Rogalską. Niektórzy nawet komentowali, że jest ładniejsze niż zdjęcie z Viki Gabor.

Ładniejsze to z Rogaliną – skomentował zdjęcie z Rogalską fan Tomasza Kammela.

Jedno łączy te dwa zdjęcia. Obie panie są ubrane na zielono.

View this post on Instagram

Trzeba wiedzieć z kim pozować do zdjęć:)

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel) on

Tomasz Kammel pozuje do zdjęcia z Viki Gabor, ale nie tylko on się zachwyca młodą gwiazdą. Podobno nawet Kayah chce z nią nagrać duet. Show-biznes czuje, że idzie nowe. Najbardziej niezwykły jest fakt, że to „nowe” ma zaledwie 12 lat, a już stało się masowym obiektem zainteresowania. Niestety oprócz zachwytów już zbiera pierwsze medialne baty. Na konferencję ramówkową TVP przybyła w długim zielonym, półprzeźroczystym płaszczu, który został w mediach mocno skrytykowany. Styliści uważają, że Viki powinna bardziej dobierać strój do okazji. Pojawiły się głosy, że zapomniała, że szła na medialną imprezę, a nie na spacer z psem podczas deszczu.

Nie powinna jednak się tą krytyką zbyt przejmować. Bo najważniejsze, że ma głos i talent, dzięki którym będzie miała szanse pojawić się jeszcze na wielu imprezach i zatrzeć to nie najlepsze „zielone” wspomnienie.

Dlaczego Tomasz Kammel sfotografował się z Viki Gabor?

Viki Gabor jest aktualnie jedną z najbardziej pożądanych gwiazviki gabordek. Po wygranej w Szansie na Sukces i zwycięskim występie na Eurowizji Junior 2019, stała się jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Widzowie mogą ją też kojarzyć z drugiej edycji The Voice Kids, gdzie zachwyciła jurorów i widzów, zajmując 2. miejsce. Wiktoria Gabor ma romskie korzenie i pochodzi z wyjątkowo muzykalnej rodziny. Choć urodziła się w Hamburgu, to dzieciństwo spędziła w Polsce. Przez chwilę mieszkała też w Wielkiej Brytanii. Teraz jednak jej miastem jest Kraków.

Zobacz: Baron o karierze Viki Gabor i rywalizacji z Roksaną Węgiel. Nikt nie zna jej lepiej [WIDEO]


Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Tomasz Kammel wakacje

Tomasz Kammel wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×