Szukaj

Katarzyna Cichopek wystylizowana jak amerykańska gwiazda pęka ze śmiechu! Nie uwierzycie co sobie zafundowała na wakacjach!

 Katarzyna Cichopek przebywa obecnie na rodzinnych wakacjach, mimo napiętego grafiku gwiazda pamięta o swoich fanach. Aktorka regularnie wkleja szałowe fotki z podróży. Ostatnio Kasia aktorka pochwaliła się szaloną hirudoterapią, która rozbawiła ją do łez!

Katarzyna Cichopek na wakacjach korzysta ze wszelkich dobrodziejstw proponowanych jej przez luksusowy kurort. Ostatnio gwiazda M jak miłość chwaliła się romantycznym rejsem na jachcie. Fani mogli wówczas podziwiać śliczne nogi i sukienkę swojej idolki. Tym razem Kasia postanowiła iść w kierunku niekonwencjonalnej metody leczenia pijawkami, którą stosowali już starożytni Egipcjanie. Aktorka zgłębia korzyści płynące z hirudoterapii, jednak nie wiadomo jaką chorobę Kasia chce wyleczyć za pomocą pijawek.

Gwiazda M jak miłość zaprezentowała zabawne zdjęcie, na którym pozuje w bordowej sukience i letnim kapeluszu. Ciekawiej jest jednak niżej! Kasia moczy swoje zgrabne nogi w zbiorniku wypełnionym pijawkami, które obsiadły jej stopy! Podczas eksperymentu leczniczego Cichopek bawi się świetnie, tak roześmianej Katarzyny świat jeszcze nie widział. Wiadomo, że serialowa Kinga Zduńska nie odczuwa bólu, ugryzienie pijawki jest praktycznie bezbolesne ponieważ pijawka produkuje jednocześnie substancje, które znieczulają skórę.

Kasia najwyraźniej została fanką hirudoterapii! Pijawki wpuściły już do jej organizmu wiele aktywnych enzymów leczniczych, jak również magiczny składnik pobudzający śmiech 🙂

Fish SPA ktoś próbował? – napisała Kasia

Pod zdjęciem Kasi pojawiło się sporo zabawnych komentarzy od internautów. Post skomentowała również popularna piosenkarka Anna Jurksztowicz.

Ja spróbowałam. Tez tak się śmiałam. – napisała Anna

A czy wy próbowaliście kiedyś zabawy z pijawkami?

Zmysłowa Katarzyna Cichopek z przytupem przywitała wiosnę! Jej falbaniasta sukienka to istna pomarańczowa rewolucja!

Katarzyna Cichopek zwyzywana w sklepie! Barbarze Krudej-Szatan też się nieźle oberwało! Gwiazdy “M jak miłość” padły ofiarą hejtu

Apetyczna Katarzyna Cichopek opala swoje zgrabne nogi na luksusowym jachcie! Jej śliczna sukienka doprowadzi was do obłędu!

 


Kasia Cichopek rozbawiona przez pijawki

Kasia Cichopek rozbawiona przez pijawki

Katarzyna Cichopek opala nogi na jachcie

Katarzyna Cichopek opala nogi na jachcie

Katarzyna Cichopek - Majówka 2019

Katarzyna Cichopek - Majówka 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×