Wiedzieliście, że Edyta Górniak wydała TYLE płyt?

Nowa piosenka Edyty Górniak dla Naoko 2016

Nowa piosenka Edyty Górniak dla Naoko 2016

Kolekcja płyt Edyty Górniak

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda kolekcja wszystkich płyt Edyty Górniak? Jest naprawdę imponująca. Gwiazda przez ponad 20 lat kariery wydała 5 albumów długogrających, mnóstwo singli i edycji limitowanych. W swojej dyskografii ma także winyle i pocztówki promocyjne. Większość to prawdziwe rarytasy dla wielbicieli, a to ze względu na dostępność tylko na rynkach zagranicznych.

Na Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciem wszystkich albumów, które uzbierał jeden z jej fanów. Kolekcja robi wrażenie. Oprócz płyt Dotyk, Edyta Górniak, Perła czy MY, dostrzegliśmy też kilka perełek, takich jak wydana na rynku japońskim płyta Kiss Me, Feel Me czy norweska edycja Edyta Gorniak, która w skandynawskim kraju pokryła się złotem.

Ceny za niedostępne dla fanów krążki Edyty osiągają na aukcjach internetowych zawrotne kwoty. Czasami za jeden singiel trzeba zapłacić nawet 200 złotych. To bardzo dużo zważając na fakt, że zawiera tylko jedną piosenkę. Niewiele polskich gwiazd może pochwalić się takim zainteresowaniem jeśli chodzi o albumy wydane nawet dwie dekady lat temu.

Zobacz: Edyta Górniak ma nowy dom! Gdzie tym razem zamieszkała? [TYLKO U NAS]

Kolekcja płyt Edyty Górniak

Kolekcja płyt Edyty Górniak

Wszystkie płyty i single Edyty Górniak - kolekcja fana

Wszystkie płyty i single Edyty Górniak – kolekcja fana


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×