Dziennikarz w rozmowie z Faktem przyznał, że w czerwcu leci na urlop do Hollywood. Gdy tylko będzie na miejscu, zapowiada spotkać się z Edytą.
Duet miał okazję nawiązać przyjacielską relację na planie Jak oni śpiewają? Edyta była jedną z jurorek oceniających wokalne popisy aktorów. Chociaż od czasu emisji ostatniego sezonu show minęło już osiem lat (jak ten czas szybko leci...!), to Górniak i Ibisz wciąż pałają do siebie sympatią.