Gwiazdy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” promują nową edycję: Piotr Stramowski, Krzysztof Ibisz, Julia Kamińska, Daria Marx…

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo rusza z kolejną edycją. Gwizdy, które biorą udział w show chętnie promują program pozując na ściance. Kiedy pierwszy odcinek? Zostało mało czasu. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to show dla gwiazd, które niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. We wiosennej ramówce Polsatu startuje 18. już edycja uwielbianego przez widzów programu. W nim oczywiście nie brakuje znanych nazwisk, które chcą pokazać swoje wokalne umiejętności. W tym formacie mogą oni pochwalić się nie tylko śpiewem, ale też umiejętnościami aktorskimi, ponieważ muszą wcielić się w wykonawcę śpiewanej przez siebie piosenki.

Metamorfozy w programie są imponujące, a czasami trudno uczestników odróżnić od oryginału. Na nowe odcinki fani show czekają z jeszcze większą ciekawości, ponieważ w obsadzie zaszło sporo zmian. Z programem po 9 latach pożegnała się Kasia Skrzynecka, która była jedną z jurorek. Po jej zwolnieniu z pracy zrezygnował Piotr Gąsowski. Kilka tygodni wcześniej produkcja zrezygnowała ze współpracy z Michałem Wiśniewskim.

Ich miejsce zastąpiły inne gwiazdy. Do grona jurorów dołączył Paweł Domagała, a nowym prowadzącym u boku Macieja Dowbora został powracający po przerwie do Polsatu Maciek Rock.

Gwiazdy na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Już w piątek 3 marca o godzinie 20.00 na antenie Polsatu pojawi się premierowy odcinek 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiadomo, że wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk. O uwagę widzów będą walczyć:

  • Julia Kamińska.
  • Piotr Stramowski.
  • Krzysztof Ibisz.
  • Katarzyna Kołeczek.
  • Oskar Cyms.
  • Natalia Janoszek.
  • Daria Marx Marcinkowska.
  • Daniel Jaroszek.

Dzisiaj wymienione gwiazdy chętnie pozowały na ściance w ostatniej sesji przed startem nowej edycji. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Edward Miszczak o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z TTBZ

Zwolnienie Kasi Skrzyneckiej z programu odbiło się bardzo szerokim echem wśród fanów i innych gwiazd. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przy okazji prezentacji wiosennej ramówki Polsatu skomentował to nowy dyrektor programowy Edward Miszczak.

Mnie z pracy wyrzucano, dawano mi pracę. Takie życie. Takie życie też aktora, który dzisiaj ma propozycje, jutro tej propozycji nie ma. To normalne w naszej branży.

Na szczęście Kasia nie ma pretensji ani uwag do Edwarda:

Z tego co czytałem, ona nie ma do mnie pretensji, ani żadnych uwag. Była długo. Przyszli nowi. Tak już jest.


Daria Marx

Daria Marx

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Katarzyna Kołeczek

Katarzyna Kołeczek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×