Wirtualna Polska

Tomasz Karolak ujawnia fakty z przeszłości Antka Królikowskiego. Oto, co działo się już kilka lat temu

Tomasz Karolak ujawnia fakty z przeszłości Antka Królikowskiego. Oto, co działo się już kilka lat temu

Tomasz Karolak, Antek Królikowski

Tomasz Karolak postanowił wypowiedzieć się w sprawie Antka Królikowskiego i jego leczenia medyczną marihuaną. Zdradził coś, o czym fani wcześniej nie wiedzieli. 

Wirtualna Polska

Antek Królikowski ma za sobą ciężki rok. Aktor był związany z Joanną Opozdą. Para zdecydowała się na ślub, a nawet doczekała dziecka. Zanim jednak ich synek przyszedł na świat, nie byli razem. Małżeństwo rozpadło się po kilku miesiącach, a on zaczął układać sobie życie u boku nowej partnerki. Był to dopiero początek skandalu. Małżonkowie długo milczeli na temat rozstania, ale gdy emocje narosły, doszło między nimi do medialnej przepychanki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Szerokim echem w show-biznesie odbiła się także gala MMA, którą chciał zorganizować Antek. Kontrowersje wzbudziła propozycja walki sobowtórów Władimir Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Po zamieszaniu, jakie wybuchło, aktor postanowił zniknąć na jakiś czas z sieci i czerwonych dywanów. Wcześniej przekazał, że mierzy się ze stwardnieniem rozsianym.

W lutym Królikowski został zatrzymany przez policję. Ta przebadała go na obecność niedozwolonych substancji. Okazało się, że prowadził samochód pod wpływem środków odurzających. Kilka dni temu usłyszał zarzuty.

Usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej w postaci delta 9 tetrahydrokannabinolu – potwierdziła rzecznik Prokuratury Aleksandra Skrzyniarz.

W sprawie Antka postanowił wypowiedzieć się Tomasz Karolak, który zna go od wielu lat.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tomasz Karolak o Antku Królikowskim

Tomasz Karolak zna Antka Królikowskiego nie od dzisiaj. Aktorzy grali razem w filmach i serialach. Starszy kolega po fachu przekazał, że od dawna już wie o tym, że Antoni leczy się medyczną marihuaną.

Z tego, co wiem, Antek leczy się i leczył już, kiedy razem kręciliśmy filmy, lekami na bazie medycznej marihuany. Wszyscy o tym wiedzieliśmy. Wiedzieliśmy też o chorobie, która go dotknęła. Nie znam okoliczności, które były przyczyną zatrzymania. Wiem za to, że używał takich leków. Wiedziałem o tym przynajmniej rok wcześniej, a zagraliśmy w międzyczasie w dwóch czy trzech filmach fabularnych – przekazał w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aktor przekazał również, że Antka mocno przytłoczyło życie i problemy. Podkreślił, że nie chce go ani oceniać, ani bronić.

Wydaje mi się, że Antek ma w sobie dobre intencje, ale przytłoczyło go życie. Jestem ostatni od oceny jego osoby. Media tylko węszą w tym sensację. Moja wypowiedź też będzie pewnie wyciągnięta przez media i sprowadzona do tego, że ja go bronię. Otóż: nie będę go oceniał. Wiem, że przeżywał poważne obciążenie.

Wirtualna Polska

Karolak wyjaśnił też, że po śmierci ojca, który odszedł trzy lata temu, nikt nie okazał Królikowskiemu należnego wsparcia.

Nikt po śmieci ojca nie wyciągnął do niego pomocnej dłoni. Wszyscy „konsumowali” jego popularność i jego naturalność, którą wykazuje przed kamerą. Wydaje mi się, że został przywalony ciężarem, spod którego nie mógł sam się wydobyć – zakończył.

Tomasz postawił sprawę Antka w zupełnie innym świetle.

Antek Królikowski: oświadczenie po zarzutach

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Antek Królikowski kilka dni temu został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Po kilku godzinach postanowił wydać bardzo obszerne oświadczenie. Przekazał w nim, że zamierza stawać w obronie pacjentów leczonych medyczną marihuaną.

Szanowni, stało się dla mnie powinnością, by w obecnej sytuacji podjąć rolę rzecznika pacjentów medycznej marihuany, u których THC utrzymuje się w płynach ustrojowych nawet przez kilka dni od ostatniego zażycia i nie jest to związane z upośledzeniem zdolności prowadzenia pojazdów – podkreślił.

Wirtualna Polska

Wyjaśnił, że na ten temat jest wiele naukowych badań, które popierają taki rodzaj leczenia. A on sam kupuje i zażywa medyczną marihuanę pod kontrolą lekarza.

Jest na ten temat wiele badań naukowych, o czym Wolne Konopie i mój obrońca adw. Stelios Alewras piszą od lat. W celu zachowania pełnej transparentności zamieszczam zdjęcia złożonych dzisiaj na komisariacie Policji wyjaśnień – został mi postawiony zarzut prowadzenia pod wpływem THC wyłącznie w oparciu o ujawnione stężenie THC we krwi. Stężenie wynika z zażycia marihuany medycznej, kupionej w aptece w oparciu o zalecenie lekarza.


Antek Królikowski dodał urodzinowe zdjęcie

Antek Królikowski dodał urodzinowe zdjęcie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska

Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska

Tomasz Karolak z synem

Tomasz Karolak z synem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak wam ludzie szybko oceniać ja byście byli tacy swieci jego żonka robi wszystko by go pogrążyć nie neguje ze zrobił dobrze ale ja znam chorobę MS to ból strach chwyta się wszystkiego by jak najdłużej chodzić pracować o własnych siłach mój mąż miał ta chorobę zażywał ten sam sposób marichuane lecznicza jeździł autem pracował funkcjonował jak zdrowy człowiek kiedy zaprzestał bo już nie pomagało po roku już nie chodził po swych latach zmarł wiec ludzie nie oceniajcie bo większość z was nie wie co to za choroba więcej empati

  • Gość pisze:

   Niech zażywa, ale niech nie naraża innych na niebezpieczeństwo. Co by to było, jakby każdy ćpun siadał za kierownicę?

  • Gość pisze:

   Alez nie chodzi i zażywanie, tylko o to żeby nie jeździł pod wplywem

  • Gość pisze:

   Też znam ludzi z sm. Pracuję z nimi. Mam też koleżankę która została zdiagnozowana przez 30tka. Ja sama usuwam po leczeniu raka. I słucham lekarzy, nie łapię się każdej terapii. A zachowanie p.krolikowskiego kiedy jego żona była w ciąży było beznadziejne, nie musiał się żenić.

  • Gość pisze:

   Na wszystko, sobie zasłużył !

 • Gość pisze:

  Po prostu… pusty łosioł

 • pati pisze:

  A Antos nie konsumował na swojej popularności? Przecież oni będą siebie bronić w zaparte. Lepsza klasą a w realu Szkoda słów

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • gosc pisze:

  proste,kto teraz nie bierze

  • Gość pisze:

   Ja!

  • Gość pisze:

   Ja!
   Tak jak już wnikać w te brednie co wygaduje Królik, w medycznej nie na zawartości THC. Z kogo on próbuje robić idiote , chyba z siebie …

  • Gość pisze:

   Ty nawet w Cbd jest śladowa ilość thc wiec pajacu jak nie wiesz to się nie wypowiadaj!!!

  • TH pisze:

   Ja. Choruję na stwardnienia rozsiane, leczę się w programie medycznym bo jako osobą aktywna zawodowo prowadzę samochód. Marihuanę zostawię sobie na czas gdy objawy choroby ogranicza mnie ruchowo a spastyka będzie utrudniać życie.

  • Gośćemeryt pisze:

   ja

 • Gienia pisze:

  Panie Karolak, my nie mamy pretensji, że Królikowski brał marihuanę leczniczą, zwłaszcza, że jak twierdzi, pomagała mu. Ale on doskonale wiedział, że po zażyciu marihuany absolutnie nie wolno mu prowadzić pojazdów. Wszędzie to jest napisane. To ogólnie dostępna informacja. Antoni doskonale o tym wiedział, ale to ignorował. Pan twierdzi, że od dawna tak „się leczył”. A jednocześnie ciągle jeździł samochodem, nawet na dalekie trasy (np. nad morze). Do dużego szczęścia należy zaliczyć fakt, że nikt nie stracił życia przez niego. Od zażycia ostatniej dawki musi upłynąć nawet kilkanaście dni, żeby móc usiąść za kierownicę. Wszyscy wiem, że jeździł na haju. Jego żona twierdzi, że to nie była marihuana. On zażywał twarde narkotyki. Tak napisała jego żona. Karę musi ponieść. Nie może dłużej być zagrożeniem na drogach. Jego zachowanie jest bardzo nieodpowiedziane.

  • Gość pisze:

   w całym świecie jest zapis, ile czasu po zażyciu maryśki można prowadzić. Jest to od 8 do 24 godzin. W Polsce takich zapisóów nie ma a maryśka utrzymuje się we krwi nawet kilka miesięcy

 • Gość pisze:

  Piotruś Pan rozumie Piotrusia Pana .

 • Gość pisze:

  W momencie śmierci ojca był doridlym mężczyzna. Wiem ze w Warszawie są lekarze chętnie zapisujący lecznicza M. Nie mówię, ze lekarza A tez… ale jazdy g… pi wie, ze jest grupa leków , po których się po prostu nie prowadzi. Karolak oczywiście na wszystko ma wytłumaczenie. Dobrali się

 • Gość pisze:

  Wszyscy, ktorych zycie przygniotlo jestescie rozgrzrszeni,zwlaszca ci ci co opuszczaja mloda zone w ciazy i musza znosic przygniecenie nowa dupa KAROLAk.zreszta swoj swojego rozumie

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×