Tak wygląda jury jesiennej edycji „The Voice of Poland”? Pojawiły się dwa nowe nazwiska. Jedna z gwiazd już teraz zapowiada powrót po długiej przerwie

The Voice of Poland – kto w jury jesienią 2022?

The Voice of Poland – kto w jury jesienią 2022?

Nowe jury w The Voice of Poland. Na Wikipedii pojawiła się lista gwiazd, które rzekomo zasiądą w jesiennej edycji show. Jedna z nich w tym samym czasie pochwaliła się "umową ramową o współpracy". Ruszyły spekulacje. To ich zobaczmy w 13. sezonie show?

TVP od ponad dekady emituje The Voice Poland, które okazało się przepustką do wielkiej kariery dla kilkunastu uczestników. To tam swoje pierwsze kroki stawiali m.in. Rafał Brzozowski, Maja Kapłon, Natalia Sikora, Natalia Nykiel, Sarsa, Krystian Ochman i Marta Gałuszewska. Wkrótce dołączą do nich kolejni debiutanci z apetytem na podbój list przebojów i największych krajowych scen.

O wyborze najlepszych głosów decydują jurorzy, którzy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Przez program przewinęła się cała plejada gwiazd, od największych sław – takich jak Edyta Górniak, Nergal czy Kayah – po mniej znanych, ale bardzo utalentowanych muzyków. Kogo zobaczymy tym razem?

Kto w jury nowej edycji The Voice of Poland? Wyciekła lista. Produkcja komentuje

Spore zamieszanie w sieci wywołała informacja, jaka pojawiła się na stronie poświęconej show na Wikipedii. Portal uchodzi za wiarygodne źródło informacji, dlatego wielu fanów widowiska potraktowało krótką wzmiankę bardzo poważnie. Zwłaszcza że od dawna mówi się o sporych roszadach względem poprzedniego sezonu Voice’a.

Jeśli wierzyć w informacje zamieszczone na Wikipedii, to w The Voice of Poland 13 najlepszego głosu mieliby poszukiwać ponownie Tomson i Baron oraz Justyna Steczkowska, która zdążyła już potwierdzić swój udział. Wokalistka w ten sposób zniechęciła do powrotu Edytę Górniak, która nie ukrywa, że ma z nią na pieńku. Kto więc zajmie dwa pozostałe wolne miejsca? Tu spora ciekawostka.

Ze wspominanego źródła wynika, że w roli jurora The Voice of Poland ma zadebiutować Piotr Kupicha z zespołu Feel. Publiczność doskonale kojarzy jego przeboje Jak anioła głos czy A gdy jest już ciemno. Ostatni wolny fotel podobno ma zająć Tatiana Okupnik. Jeśli to prawda, to piosenkarka powróciłaby do świata show-biznesu po długiej przerwie. Nie byłoby to jednak jej debiut w roli eksperta – w przeszłości zasiadała w komisji trzech edycji polskiego X-Factora. Co ciekawe plotki o jej udziale w The Voice pojawiły się już w mediach w 2015 roku (czytaj więcej).

Ewentualny udział Tatiany dodatkowo podgrzewa najnowsza wzmianka, jaka pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Piosenkarka zamieściła zdjęcie pierwszej strony „umowy ramowej o współpracy”. Nie zdradziła jednak o jaki projekt dokładnie chodzi. Napisała tylko:

Kto pamięta utwór Europe Final countdown? Właśnie tak dzisiaj śpiewam ta da da da ta da da da da Umowa podpisana, odpalam wrotki z moją ekipą.

Sprawie przyjrzał się Pudelek. Informator serwisu – osoba z produkcji – zdradziła portalowi, że zamieszczona na Wikipedii lista nie jest oficjalna, ponieważ umowy z jurorami nie zostały jeszcze podpisane:

Na pewno w nowej edycji nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak i Edyty Górniak, to wiemy już dziś.

Kontrakt z TVP w zakresie współpracy przy The Voice podpisał za to Marek Piekarczyk:

Nie jest jednak jasne, czy chodzi o The Voice of Poland, czy o inny program z „rodziny” popularnych formatów – zastanawia się Pudelek.

Gdyby skład z Wikipedii się potwierdził, śledzilibyście nową edycję?


Tatiana Okupnik chwali się umową o współpracy

Tatiana Okupnik chwali się umową o współpracy

Tatiana Okupnik na Eurowizji 2004

Tatiana Okupnik na Eurowizji 2004

Piotr Kupicha - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Piotr Kupicha - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Komentarze

 • Gość1 pisze:

  Jak nic Doda będzie 4 jurorem. A nie przepraszam, przecież Prezes Kurski jej nie lubi….

 • Gość pisze:

  Nie oglądam tvpis

 • Gość pisze:

  Niech się TVP przyzna, że oglądalność The Voice of Poland spadła odkąd w programie nie ma Szpaka.

 • Gość pisze:

  Taki sklad to ja popieram. Najlepszą edycja to była 11 🤗

 • Gość pisze:

  Oczywiście że będę śledzić 13 edycję ten program oglądam od 1 edycji nie wyobrażam sobie nie oglądać kolejnej tym bardziej że będzie moja ukochana trenerka Justyna Steczkowska ❤️ Ps. Jastrząb Nie rozumiem tylko tego zdania „Justyna potwierdziła swój udział w 13 edycji i tym samym zniechęciła Edytę Górnik do udziału w programie ” ? 🤦 Edyta sama się zniechęciła i jest uprzedzona do Justyny jak i do całego świata ostatnio… Ps. Choć cudownie było by zobaczyć w 13 edycji Panią Justynę i Edytę i do nich Tomsona i Barona i Piotra Cugowskiego to było by wymarzone jury ✌️ 🔥 Choć jeśli wybór miałby paść pomiędzy panią Justyną a Edyta to oczywiście bez dwóch zdań wybieram panią Justyne ❤️

 • Gość pisze:

  Grzeszvak była taka słaba, ze dajcie spokój. Tatiana super:)

 • Gość pisze:

  Tatiana może znikać na lata ale ma pojęcie o śpiewaniu ogromne. Fajnie jakby wróciła

 • Gość pisze:

  Tvpis nie dziekuje

  • Gość pisze:

   Tomson I Baron, Piasek, Szpak i Górniak…dla mnie to najlepsze jury

  • Milena pisze:

   Ja też dziękuję, niech oglądam tej telewizji od kiedy nią zarządza Kurski.

  • Łukasz pisze:

   Nikt ci nie zmusza do oglądania ja oglądam i dalej zamierzam tak samo jak TVP Kulturę bo mają ciekawą ramówkę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×