NewsyOficjalny komentarz Edyty Górniak w sprawie jej udziału w "The voice of Poland"

Oficjalny komentarz Edyty Górniak w sprawie jej udziału w "The voice of Poland"

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Ewelina Buchnajzer

17.01.2015 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Należy Wam się info z pierwszej ręki" - pisze.

O rezygnacji Edyty Górniak z udziału w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland" mówi się już od dawna, ale do tej pory nie była to potwierdzona informacja.

Gwiazda na swoim Facebooku zamieściła bardzo długi wpis podsumowujący miniony ro. Wspomniała w nim o swoich sukcesach, porażkach i planach zawodowych. Wokalistka chce się w tym roku skupić na muzyce i swojej nowej płycie, dlatego nie znajdzie czasu na udział w show.

Należy Wam się info z pierwszej ręki, więc i w temacie programu "The VOICE". Wiecie jak ważny ten Rok jest dla mnie - dla Nas. Potrzebna jest przestrzeń i skupienie dla realizacji marzeń i Projektów. Tym samym musiałam podjąć decyzję odmowną dotycząca mojego udziału w kolejnej edycji programu. Ponowne zaproszenie z rąk samych dyrektorów Telewizji oraz firmy Rochstar, odbieram jako kolejny dowód zaufania, za co bardzo Dziękuję. Doceniam to. Dziękuję również za Wasz odbiór mojej osoby w roli Trenera, oraz za to, że tak wielu z Was widziałoby mnie w tej roli ponownie. Wierzę jednak, że rozumiecie moją decyzję - czytamy.

Wiadomo również, że pozostałych jurorów - Marka Piekarczyka i Justyny Steczkowskiej również nie zobaczymy w kolejnej transzy.

Jury The Voice of Poland
Jury The Voice of Poland
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także