„The Voice of Poland” z nowym jury. Wyciekły dwa mocne nazwiska! Będzie debiut i wielki powrót?

The Voice of Poland – nowe jury

The Voice of Poland – nowe jury

The Voice of Poland – kto w jury 13. edycji show? Nieoficjalnie mówi się, że TVP szykuje co najmniej aż dwie zmiany w składzie trenerskim. Kto tym razem ma oceniać wschodzące gwiazdy, a kogo już nie zobaczymy? Pojawiły się pierwsze przecieki.

The Voice of Poland emitowane jest nieprzerwanie od 2011 roku. Przez program przewinęła się cała plejada utalentowanych wokalistów, którzy dziś święcą triumfy na listach przebojów. To tam pierwsze kroki stawiali Sarsa, Rafał Brzozowski, Krystian Ochman, Natalia Nykiel czy Marta Gałuszewska.

Niewielu wie, że o udział w show ubiegała się także Sanah, ale jej kandydatura została odrzucona. Wokalistka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, co jej zdaniem zaszkodziło jej w zakwalifikowaniu się do Przesłuchań w ciemno, które emitowane są w telewizji:

Tego mojego udziału tam nie było. Było mi smutno, bo myślałam, że to może jakaś moja wielka szansa, a jednak tak to nie działało. Nawet się nie dostałam do tych normalnych castingów. Wydaje mi się, że to była kwestia tego, że byłam za bardzo pryszczata. Teraz jest lepiej, bo biorę tabletki. Raczej chodziło o to, że może nie wyglądałabym ładnie w kamerze. Ale cieszę się, że tak to się potoczyło, a nie inaczej.

Co sezon skład ekspertów ulegał zmianie. Wśród gwiazd oceniających i przygotowujących uczestników do wielkiej kariery byli m.in. Ania Dąbrowska, Kayah, Nergal, Margaret, Michał Szpak, Maria Sadowska czy Patrycja Markowska. Już teraz nieoficjalnie mówi się, że lista ta wydłuży się o kolejne nowe nazwisko.

Kogo zobaczymy w jury 13. edycji The Voice of Poland?

The Voice of Poland jesień 2022. Kto w jury?

Im bliżej wakacji, tym większe emocje wokół The Voice of Poland. W sierpniu ruszą nagrania do 13. edycji show. Według doniesień Plotka, w obsadzie zobaczymy nową twarz i kogoś, kogo widzowie znają doskonale z poprzednich sezonów. Kogo dokładnie?

Serwis plotkarski, powołując się na swoje źródło, ustalił, że w The Voice na jesieni 2022 pojawi się Kuba Badach. Muzyk ma spore grono fanów i jest uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Pracował z wieloma gwiazdami i odnotował na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Prywatnie jest mężem Aleksandry Kwaśniewskiej.

Oprócz Kuby do The Voice of Poland ma wrócić Edyta Górniak. Diwa już pięciokrotnie zasiadała w jury show. Niedawno w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyraziła zainteresowanie powrotem do obsady:

Ja bardzo lubię ten program chociaż chwilami jest trudny dla wrażliwych ludzi. To jest czasami wręcz za trudne. Pięknie jest móc spełniać czyjeś marzenia. Ja tym magicznym przyciskiem spełniłam wiele marzeń. To jest wielki przywilej, wielka odpowiedzialność – mówiła Edyta na początku kwietnia.

Podobno o kontrakt z TVP osobiście ubiegało się kilku innych artystów, ale stacja nie wyraziła zainteresowania współpracą.

Kto z poprzedniej edycji nie zasiądzie tym razem w słynnym czerwonym fotelu? Pewne jest, że nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak, która po zakończeniu zdjęć zapewniła, że nie weźmie udziału w 13. odsłonie widowiska. Kto jeszcze pożegna się z pracą w show? Przypomnijmy, że oprócz gwiazdy hitu Małe rzeczy rok temu debiutantów oceniali Baron i Tomson, Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska.


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - 10. urodziny Vitkaca

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - 10. urodziny Vitkaca

Kuba Badach - Ocalić od zapomnienia

Kuba Badach - Ocalić od zapomnienia

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×