Jedno spojrzenie na pulpit telefonu Edyty Górniak i wszystko jasne! Oto aplikacje z jakich korzysta największa gwiazda w kraju

Edyta Górniak aplikacje

Edyta Górniak aplikacje

Jakich aplikacji używa Edyta Górniak?

Edyta Górniak obecnie przebywa na wakacjach. Chociaż w tym czasie próbuje odpocząć, niemal non stop rozpraszana jest przez wibrujący telefon. Chwaląc się tym faktem z obserwującymi na Instagramie, przez przypadek zdradziła też z jakich aplikacji korzysta.

Nie da się ukryć, że w życiu Edyty Górniak ostatnio sporo się dzieje. Nie dość, że gwiazda krąży między Stanami ZjednoczonymiPolską szukając jak najlepszego mieszkania by na stałe wrócić do kraju, to na dokładkę poznała mężczyznę swojego życia, którego podobno już przedstawiła rodzicom. Nie można się więc dziwić, że diwa postanowiła odpocząć od medialnego szumu i codziennych obowiązków i udać się na zasłużone wakacje. Poleciała więc do Azji.

Urlop to moment, w którym powinno się odłożyć się telefon na bok. Co jednak jeśli on wciąż dzwoni? Wtedy można się troszkę zirytować i mieć nadzieję że dzwoniący wreszcie dadzą trochę spokoju. Czy dlatego Górniak wstawiła ostatni post na Instagrama? Być może, zwłaszcza, że ze screena, którego umieściła w sieci wynika, że na jednym z komunikatorów ma ponad 40 nieodebranych połączeń!

Przy okazji wyszło na jaw z jakich aplikacji korzysta gwiazda. Jak się okazuje w jej telefonie znajdują się głównie aplikacje społecznościowe. Edyta używa m.in. YouTube’a, Instagrama oraz Facebooka. Czołowe miejsce zajmuje jednak platforma z muzyką cyfrową – iTunes.

Zaskoczeni?

Edyta Górniak postanowiła zrobić kolejny krok w związku. Rzuciła Mateusza na głęboką wodę! Nie za szybko?

Istny pałac! W takim luksusowym penthousie Edyta Górniak zamieszka po powrocie do Polski!

Nowy ukochany Edyty Górniak kompletnie lekceważy jej gwiazdorski status! Nie przeszkadza jej to?


Edyta Górniak zdradziła jakich aplikacji używa

Edyta Górniak zdradziła jakich aplikacji używa

Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×