Szukaj

Legenda TVP odrzuciła propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami”! Po jej słowach zrobi się głupio większości gwiazd show Polsatu

Michał Olszański miał zatańczyć w Tańcu z gwiazdami. Dziennikarz nie przyjął jednak tej propozycji. Zobacz, dlaczego postanowił odmówić. 
Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Michał Olszański do niedawna prowadził Pytanie na śniadanie. Władze TVP zdecydowały jednak, że nie będą kontynuowały dalszej współpracy z dziennikarzem i kontrakt postanowiły rozwiązać. Mężczyzna przyznał, że sposób w jaki go pożegnano, nie należał do przyjemnych:

Zdejmowanie mnie w trakcie wakacji, między jednym, a drugim grafikiem, nie było według mnie dobrym pomysłem. Uważam, że zasługiwałem po tylu latach na to, aby się z widzami pożegnać i powiedzieć im dziękuję. Przecież nie robiłbym zadymy, jestem poważnym człowiekiem – podkreślał Olszański w rozmowie z portalem dziennik.pl.

Mężczyzna nadal będzie pracować dla telewizji publicznej, prowadząc Magazyn Expresu Reporterów. 

Michał Olszański odrzucił propozycję Tańca z gwiazdami

Dziennikarz, chociaż jest bardzo popularny, skupia się głównie na rozwijaniu kariery. Rzadko można go więc spotkać na branżowych imprezach, a także odmawia propozycji występu w programach rozrywkowych. Chociaż mało kto o tym wie, kilka lat temu postanowił odmówić udziału w Tańcu z gwiazdami: 

Myślę, że to nie jest program dla mnie. To jest show z kategorii celebryckiej, prezentowania siebie od tej właśnie strony, a ja się celebrytą nie czuję. Pewnie w pierwszych kilku odcinkach swoim tańcem, jako tako, bym się obronił albo przeszedł przez nie na takiej zasadzie jak Rafał Bryndal, ale nie chciałbym, aby widzowie, którzy oglądają chociażby Magazyn Ekspresu Reporterów stwierdzili, że Olszańskiemu odbiło. Mnie naprawdę nie odbija. Zachowuję się rozsądnie i przyzwoicie – przyznał w rozmowie z dziennik.pl.

Propozycji więc nie przyjął, a zamiast tańca na parkiecie, skupiał się na tym, by rozwijać karierę.

Zobacz: TVP zdecydowała o losie Michała Olszańskiego. Co dalej z jego karierą?

Zobacz: Monika Zamachowska oficjalnie odpowiedziała na plotki o zwolnieniu z TVP: „Rozczarowanych przepraszam”. Pisze też o Michale Olszańskim

Zobacz: Monika Zamachowska o zwolnieniu Michała Olszańskiego. Gwiazda swoim komentarzem wbiła gwóźdź do trumny dziennikarza


Michał Olszański i Monika Zamachowska

Michał Olszański i Monika Zamachowska

Michał Olszański - 25 lat Super Expressu

Michał Olszański - 25 lat Super Expressu

Michał Olszański na konferencji Olimpiad Specjalnych

Michał Olszański na konferencji Olimpiad Specjalnych

×