Margaret dostała propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami"!
Lista z nazwiskami nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" krąży po Internecie. W znacznej mierze są to pobożne życzenia dziennikarzy tabloidów niż prawdziwe informacje. Jedyną, w miarę pewną gwiazdą, która weźmie udział w polsatowskim show jest Cleo.
Izabela Wodzińska
Na fikcyjnej liście znaleźli się już m.in. Natalia Kukulska, Wojciech Amaro czy Adam Kraśko. Nieprawdziwość listy potwierdziła produkcja Polsatu w rozmowie z AfterParty.pl. Serwis doniósł także, że tylko Cleo i Margaret dostały propozycję od producentów programu.
Lista nie jest prawdziwa, a rozmowy z gwiazdami wciąż trwają. . W najbliższej edycji Polsat chce odmłodzić widownię, dlatego zaprosi gwiazdy młodego pokolenia. Propozycję dostała już Cleo i Margaret - informuje Afterparty.pl
Margaret w rozmowie z portalem tak komentuje swój potencjały udział w show.
Na razie uczę się tańczyć do teledysków i na scenę. Mam dużo pracy muzycznej i na niej się skupiam. Jak przestaniecie mnie słuchać, to może wtedy zatańczę. Póki chcecie mnie słuchać, po co mam tańczyć? - powiedziała Margaret serwisowi AfterParty.pl
My interpretujemy jej wypowiedź jak odmowę. A Wy?