Tadeusz Pluciński nie żyje. Wiemy, jak wyglądały ostatnie chwile życia aktora

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje. W ostatnich dniach życia nie był sam. Towarzyszyli mu najbliżsi, wśród których nie zabrakło dzieci, a także jednej z byłych żon. Która z pań zdecydowała się trwać u jego boku? 

Tadeusz Pluciński nie żyje. Okazuje się, że w ostatnich godzinach życia nie był sam. Towarzyszyła mu najbliższa rodzina. W tym żona Jolanta Wołłejko, z którą aktor od wielu lat żył w przyjaźni oraz ich synowie Piotr i Paweł. Podobno tylko oni mogli odwiedzać go w każdym momencie dnia i nocy.

Przypomnijmy, że Tadeusz od dwóch lat mieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Leczył tam podobno złamane kolano. Pomagała mu wówczas Joanna – czwarta żona i matka ich dwójki synów: Piotra i Pawła. To byłej żonie aktor całkowicie powierzył swój majątek, a także ona obecna była w ostatnich chwilach jego życia:

Sekretem naszych dobrych relacji jest przyjaźń. Miłość może minąć, ale przyjaźń przetrwa wszystko – tłumaczył aktor.

Na kilka dni przed śmiercią, aktor przeszedł duchową przemianę. Jak informuje Super Express  Tadeusz przyjął księdza i pojednał się z Bogiem:

Przez lata nie było mu po drodze z religią. Pluciński słynął z nierozliczonych romansów i czterech nieudanych małżeństw. Zyskał miano największego amanta polskiego kina – czytamy w tabloidzie.

Dodajmy, że o śmierci gwiazdy w specjalnym oświadczeniu na Facebooku poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Informacja została również potwierdzona przez stację TVP.

Kochani, ze smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, zmarł Tadeusz Pluciński – czytamy w oświadczeniu.

Przez lata na swoim koncie zapisał wiele spektakularnych ról, do których zaliczyć można zaliczyć te, które udało mu się stworzyć w Czterdziestolatku, Niani czy Karierze Nikodema Dyzmy. 

 

Zobacz: Tadeusz Pluciński nie żyje. Zmarła gwiazda największych polskich seriali

Zobacz: Stanisław Jędryka nie żyje. To jemu zawdzięczamy “Podróż za jeden uśmiech”

Zobacz: Zdzisława Janda nie żyje. Matka Krystyny Jandy zmarła w wieku 90 lat


Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×