Syn Magdy Gessler wziął ślub! Oryginalne stylizacje państwa młodych i miejsce uroczystości, którego nie da się zapomnieć. Mamy zdjęcia

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler wziął ślub z Małgorzatą Downar. Jak wyglądali państwo młodzi?

Tadeusz Müller jest starszym dzieckiem Magdy Gessler, przyrodnim bratem Lary Gessler. Jego ojcem był Volkhart Müller – wielka miłość gwiazdy TVN, korespondent dziennika Der Spiegel, który zmarł po walce z chorobą w 1987 roku. Syn znanej restauratorki posiada imponujący talent kulinarny i zmysł estetyczny, który niejednokrotnie wychwalała publicznie dumna mama, mówiąc o nim, że jest artystą jedzenia.

Kilka miesięcy temu Tadeusz zdradził Jastrząb Post, że pomoże stworzyć Robertowi Lewandowskiemu wyjątkową restaurację. Projekt udał się znakomicie, a miejsce jest chętnie odwiedzane przez gości. Mężczyzna ma głowę pełną pomysłów. Ambitny syn Magdy Gessler postanowił także założyć farmę, na której będzie uprawiał ekologiczne warzywa i owoce, które potem wykorzysta w swojej pracy. Dzięki temu będzie miał stuprocentową pewność co do jakości i pochodzenia produktu.

Szczęście sprzyja Tadeuszowi także w życiu osobistym. Krótko po  rozstaniu z wieloletnią partnerką, pokazał się z Małgorzatą Downar, która całkowicie zawładnęła jego sercem. W ubiegłym roku na Instagramie Tadeusza Müllera pojawiła się seria wakacyjnych zdjęć. Na większości z nich syn Magdy Gessler pozuje z partnerką i widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać – zaczął podekscytowany swój wpis.

Czas szybko minął i zakochani są już mężem i żoną.

Syn Magdy Gessler wziął ślub

Małgorzata Downar od lat jest związana z show-biznesem. Na jej profilu na Instagramie można przeczytać, że jest właścicielką własnej firmy, Agencji WeGrowth. Jednak większe zainteresowanie mediów zaczęła wzbudzać, kiedy została partnerka Tadeusza Müllera. Partnerzy nie kryli się, że łączy ich szczególna więź, a dzisiaj złożyli sobie przysięgę.

Zdjęciami podzieliła się między innymi Lara Gesssler. Okazuje się, że jej brat zaplanował uroczystość na statku. Uroczystość odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Tadeusz i Małgorzata zadbali o niepowtarzalny klimat ceremonii. Goście na pokładzie największego polskiego żaglowca śródlądowego Chopin z młodą parą wypłynęli na Jezioro Mikołajskie.

Syn Magdy Gessler wystąpił w różowej marynarce, a jego narzeczona postawiła na oryginalną, krótką sukienkę z ciekawym wykończeniem, na głowie miała welon.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×