PAPARAZZI: Czułości Sylwii Grzeszczak z mężem o poranku. To ich pierwsze tak romantyczne zdjęcia!

Sylwia Grzeszczak z Liberem

Sylwia Grzeszczak z Liberem

Sylwia Grzeszczak i Liber zostali przyłapani przez paparazzi tuż o poranku. Co zrobili, jak zauważyli fotoreporterów? Nowe, urocze zdjęcia przedostały się do mediów. Co na nich widać?

Sylwia Grzeszczak i Liber, to para, która znana jest z tego, że bardzo chroni swojej prywatności. Rzadko udzielają wywiadów, w których wpuszczają fanów do swojego prywatnego świata. Kiedy to jednak robią, są bardzo ostrożni. Tak jak w sobotę, kiedy pojawili się podczas wspólnego wywiadu telewizyjnego dla Dzień Dobry TVN

Małżonkowie w czasie rozmowy, skupili się przede wszystkim o muzyce, planach na nadchodzącego sylwestra, a także swojej córeczce. Powiedzieli, że będą ją wspierać niezależnie od tego, jaką drogę życiową wybierze:

Jak powie, że chce zostać strażakiem, to nie ma problemu. Moja siostra jest strażakiem, mój szwagier, więc może w tą stronę zostać. Może zostać piłkarką nożną, ręczną, siatkarką – wyliczał Marcin Piotrowski.
Ale w ogóle warto wspierać dzieciaki, rozwijać ich talent i niczego nie narzucać. (…) I mogę tylko życzyć nam jako parze, żeby rozwijać tego dzieciaka fajnie – skwitowała Sylwia.

Sylwia Grzeszczak i Liber o poranku przyłapani na czułościach

Nie da się ukryć, że obecność małżonków w programie wzbudziła spore zainteresowanie. Zwłaszcza, że partnerzy z reguły nie udzielają wspólnych wywiadów, a już w ogóle telewizyjnych. Nic więc dziwnego, że przed studiem czekali na nich paparazzi, którzy w polowaniu na najlepsze ujęcia, często stoją tam od wielu godzin.

Tym razem udało im się sfotografować Grzeszczak i Libera w drodze do studia. Para nie tylko szła obok siebie, czule się obejmując, ale także swobodnie pozowała do zdjęć, machając do czekających na nich fotoreporterów. Tym samym udowodnili, że obecność paparazzich nie przeszkadza im w najmniejszym stopniu.

Sylwia Grzeszczak i Liber w obiektywie paparazzi

Sylwia Grzeszczak i Liber w obiektywie paparazzi. Jak wyglądali?

Trzeba przyznać, że zdjęcia są urocze, prawda?

Zobacz: Sylwester 2019: Grzeszczak zarobi 100 tys zł, ale to Edyta Górniak jest na samym szczycie. TVN nieźle zaszalał


Sylwia Grzeszczak i Liber w obiektywie paparazzi

Sylwia Grzeszczak i Liber w obiektywie paparazzi

Sylwia Grzeszczak i Liber - romantyczne zdjęcia

Sylwia Grzeszczak i Liber - romantyczne zdjęcia

Sylwia Grzeszczak i Liber przytuleni do siebie

Sylwia Grzeszczak i Liber przytuleni do siebie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×