Spot TVN na wiosnę 2020, a w nim największe gwiazdy stacji. Ta ramówka będzie hitem [WIDEO]

TVN spot 2020

TVN spot 2020

TVN pokazał spot na wiosnę 2020. Nową ramówkę stacji promuje wideo z udziałem największych gwiazd. Kto pojawił się w kampanii promocyjnej i jaką piosenkę wykorzystano?

Prezentacja wiosennej ramówki TVN 2020 za nami. We wtorkowe południe odbyła się konferencja prasowa, która przyciągnęła tłumy gwiazd. Wśród nich błyszczała m.in. Małgorzata Rozenek, która dumnie eksponowała ciążowy brzuszek, a także Ania Starmach, która zaprezentowała swoją odmienioną sylwetkę.

Spot TVN na wiosnę 2020. Kto w nim wystąpił?

Ramówka to nie tylko konferencja prasowa z udziałem gwiazd, ale także spot promujący programy, które już od marca pojawią się na antenie. Nie zabrakło największych nazwisk związanych ze stacją. Pojawił się m.in. Hubert Urbański, siedzący na ławce, Kuba Wojewódzki otoczony pięknymi dziewczynami, Dorota Szelągowska zmieniająca kolory pomieszczenia, czy Magda Gessler przeglądająca się w lustrach.

Stacja tym razem sięgnęła po oryginalny utwór decydując się na inwokację z Kabaretu Starszych PanówBez Ciebie. Za opracowanie muzyczne, aranżację i produkcje odpowiadał Piotrek EMADE Waglewski. Spot można oglądać nie tylko na antenie, ale także na YouTube, gdzie błyskawicznie zdobywa wyświetlenia.

Wiosenna ramówka TVN 2020: jakie programy zostaną wyemitowane?

Co nowego pojawi się we wiosennej ramówce TVN 2020? Okazuje się, że stacja przygotowała mnóstwo ciekawych propozycji. Wśród nich pojawią się nowe seriale: Motyw oraz Kod genetyczny. Widzowie będą mogli oglądać programy typu reality show: Ameryka Express, Paradise Hotel, Ślub od pierwszego wejrzenia. Powrócą lubiane programy takie jak m.in. Milionerzy oraz MasterChef Junior.

Zobacz także: Wiosenna ramówka TVN 2020. Kreacje gwiazd na konferencji: Rozenek, Szelągowska, Gessler, Kożuchowska


Daria Ładocha - Spot TVN na wiosnę 2020.

Daria Ładocha - Spot TVN na wiosnę 2020.

Dorota Szelągowska - Spot TVN na wiosnę 2020.

Dorota Szelągowska - Spot TVN na wiosnę 2020.

Hubert Urbański - Spot TVN na wiosnę 2020.

Hubert Urbański - Spot TVN na wiosnę 2020.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×