Szukaj

Ciężarna Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN-u. Gwiazda pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN 2020 zaprezentowała swój pięknie zaokrąglony brzuszek. Ciąża zdecydowanie jej służy. Gwiazda wygląda olśniewająco.

Małgorzata Rozenek była jedną z gwiazd, które błyszczały podczas konferencji prasowej wiosennej ramówki TVN 2020. Jak wypadła na tle koleżanek? Mimo, że jest w zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Projekty, sesje, imprezy, eventy. Skąd ona na to wszystko bierze energię? Nie wiemy, jednak za każdym razem błyszczy.

Gwiazda promienieje z miesiąca na miesiąc. Obecny stan zdecydowanie jej służy, a jej ciążowe stylizacje cieszą się ogromną popularnością. Jest inspiracją dla wielu kobiet w Polsce. Swoją obecnością uświetniła prezentację wiosennej ramówki TVN 2020.

Małgorzata Rozenek w czarnej sukience na ramówce TVN 2020

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN wystąpiła w niezwykłej sukience. Jej długa czarna kreacja pięknie podkreśliła jej spory, ciążowy brzuszek. Do sukienki zdecydowała się włożyć płaszcz w tym samym odcieniu. Posiadał on błyszczące zdobienia na ramionach. Stylizację uzupełniła sandałkami na wysokim obcasie i torebką z motywem gwiazd oraz księżyca.

Jakie marki miała na sobie Małgorzata Rozenek?

Z roku na rok gwiazda Małgosi lśni coraz bardziej. Jej stylizacje zachwycają obserwatorów oraz fanów. Wyżej wymieniona sukienka jest projektu marki LOFJU. Marka znana jest przede wszystkim z bogato wykonanych zdobień, wysoka jakość tkanin, ale także niezwykłej dbałości o detale. To trzy główne jej priorytety. Szycie na miarę to także nieodłączna jej część, dlatego zapewne kreacja Małgosi została stworzona specjalnie dla niej na okazję dzisiejszej ramówki.

Sandałki, które miała gwiazda na nogach to Gianvito. Ceny tych butów wahają się w granicach nawet do 4 tysięcy złotych, w zależności od modelu. Torebka-woreczek to marka & Other Stories,  która staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Jak oceniacie jej look?


Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020. Ma już duży brzuszek

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020. Ma już duży brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×