Sonia Bohosiewicz zafundowała sobie nowy biust: „To ogromne piersi”. Jej metamorfoza zawstydza mężczyzn

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz, to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach na dużym ekranie. Ostatnio zafundowała sobie nowy, ogromny biust.

Sonia Bohosiewicz to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda od lat bryluje w show-biznesie i zyskuje sobie uznanie fanów. Na swoim koncie ma wiele ról, które zapadły im w pamięć, jak choćby ta z lubianego serialu Diagnoza. Sonia regularnie pojawia się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie, a także deskach teatru. To, że jest kobietą wielu talentów, udowadnia również w rolach dubbingowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że może się pochwalić pięknym głosem.

Sonia również na Instagramie czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Aktorka bardzo aktywnie prowadzi swój profil. Chwali się zawodowymi planami oraz kulisami swojej pracy. W publikowanych przez nią postach nie brakuje też kadrów z domowego zacisza. Często pokazuje, jak spędza czas wolny, ale nie ma też żadnych oporów przed tym, by udostępniać zdjęcia bez makijażu i wystylizowanej fryzury, a nawet te pokazujące niedoskonałości jej figury.

Sonia Bohosiewicz o nowym biuście

Zawód aktora to bardzo absorbujące zajęcie. Wiele razy muszą oni dla roli bardzo się poświęcić. Wymagane są od nich spektakularne metamorfozy, lub wręcz przeciwnie nie mogą nic zmieniać w swoim wyglądzie. Artyści chcący jak najlepiej wczuć się w rolę zdolni są do największych poświęceń.

Rola Soni Bohosiewicz w filmie Inni Ludzie wymagała od niej sporej zmiany. Gwiazda musiała mieć znacznie większe piersi. Zdecydowano się przykleić jej sztuczny biust, nad którym przed wejściem aktorki na plan charakteryzatorka pracowała kilka godzin. O wszystkim aktorka opowiedział podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

To ogromne piersi, żeby je zainstalować, siedziałam w charakteryzacji dwie godziny, zanim wszyscy przyjechali na plan. Charakteryzatorka mnie kleiła, ja trzymałam ręce do góry. Kiedyś wpadł do nas pan z firmy kurierskiej i bardzo się zawstydził, widząc mnie. A ja mu na to: „Nic nie szkodzi, to sztuczne, może pan wejść” – mówiła rozbawiona.

Trzeba przyznać, że to dosyć nietypowa sytuacja, a zdziwienie kuriera gdy zajrzał na plan filmu, musiało być ogromne. Na szczęście aktorka podeszła do tego z wielką dozą humoru.


Sonia Bohosiewicz topless przy dzieciach

Sonia Bohosiewicz topless przy dzieciach

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×