Szukaj

45-letnia Sonia Bohosiewicz stawia na naturalność. Pokazała, jak wygląda kobiece ciało bez retuszu. Odważne zdjęcia

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz udostępniła zdjęcia, na których pokazała, jak wygląda jej ciało bez retuszu. Odzew internautów jest ogromny. Takiej reakcji się nie spodziewała.

Sonia Bohosiewicz jest jedną z najaktywniejszych gwiazd na Instagramie. Na jej profilu regularnie pojawiają się nowe zdjęcia i relacje. Za pośrednictwem social mediów gwiazda chwali się swoimi zawodowymi planami, kulisami życia prywatnego oraz powadzi dialog z fanami.

Gwiazda jest wulkanem energii. Każdą wolną chwilę stara się spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Nie ma czasu na leniuchowanie, bo jej wielką pasją jest sport i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Gdy tylko ma wolną chwilę, stara się jak najwięcej podróżować po świecie. Zdecydowanie uwielbia ciepłe kraje. Już od kilku miesięcy pokazuje fanom kadry z Teneryfy. Tym razem jednak zaprezentowała fotkę z pracy nad swoim nowym singlem.

Sonia Bohosiewicz pokazała ciało bez retuszu

Sonia jest nie tylko aktorką, ale też świetnie radzi sobie jako wokalistka. Już kilka tygodni temu zaczęła pracę nad swoją płytą. Dotychczas opublikowała na Instagramie kilka kadrów z sesji zdjęciowych zrealizowanych w trakcie nagrywania klipu. Gwiazda wykonuje utwory Marilyn Monroe, do której starała się upodobnić.

Mam już po kokradę – napisała krótko.

Trzeba przyznać, że wychodzi jej to świetnie i w takim wydaniu prezentuje się niezwykle ciekawie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Bohosiewicz postanowiła pokazać swoim fanom, jak jej ciało wygląda w rzeczywistości. Tym samym, opublikowała kadr, na którym pokazuje fragment tułowia. Mimo że jest bardzo aktywna fizycznie, tak jak większość kobiet zmaga się z problemem fałdek na brzuchu.

Czy to byłoby dobre zdjęcie na okładkę płyty?
Tylko szczerze!
Tak czy nie?
Jedna osoba z komentarzy dostanie ode mnie płytę, jak już będzie.

Pod kadrem w krótkim czasie pojawiło się blisko 3 tysiące komentarzy. Fanki szczerze odpowiedziały na zadane przez aktorkę pytanie:

  • Świetne zdjęcie. Mogłaby to być okładka albumu.
  • TOTAL! Ktoś przezdolny to wymyślił! Sonia jesteś BOSKA.
  • Piękno nie kryje się w rozmiarze, obwodzie czy wadze… Piękno jest absolutnie subiektywne, więc akceptujemy siebie nawzajem!
  • Trochę przypomina Bridget Jones. Bardzo mi się podoba!

Brawo dla Sonii za promowanie naturalnego piękna.


Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singielSonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Sonia Bohosiewicz - najnowszy singiel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×