Snoop Dogg nabija się z „Pytania na śniadanie”. Jeden z odcinków tak go rozbawił, że aż udostępnił go na swoim Instagramie

Snoop Dogg

Snoop Dogg

Snoop Dogg zareagował na jeden z odcinków Pytania na śniadanie. Amerykański raper był tak rozbawiony, że screen z programu pojawił się na jego profilu na Instagramie. 

Pytanie na śniadanie to program, który od kilkunastu lat ma stałe miejsce w ramówce Telewizji Polskiej. Śniadaniówka, którą prowadzi kilka par na dobre wpisała się w gusta widzów. Jest nadawana przez cały rok i gromadzi przed telewizorami sporą liczbę osób. Nic dziwnego, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie brakuje tematów związanych ze sportem, wydarzeniami z kraju i zagranicy, a także ciekawych cyklów reporterskich. W porannym formacie pojawia się także wielu gości.

Producenci Pnś zdecydowanie nie pozwalają się nudzić widzom, ani prowadzącym. Na antenie całkiem sporo się dzieje, a że program emitowany jest na żywo, to nie brakuje też nieoczekiwanych sytuacji i wpadek. W niedzielny poranek mogło dojść do tragedii z udziałem Małgosi Tomaszewskiej. Kilka lat temu to Marzena Rogalska naprawdę ucierpiała przed kamerami.

Snoop Doog nabija się z Pytania na śniadanie

Marzena Rogalska przez wiele lat była związana z Pytaniem na śniadanie. W zeszłym roku zdecydowała się opuścić stację i rozwiązać swoją współpracę z TVP. Wcześniej jednak regularnie u boku Tomka Kammela pojawiała się w programie, a w jednym z odcinków z jej udziałem doszło do prawdziwej tragedii. Jaj dłoń na wizji została przebita gwoździem przez zaproszonego do studia magika.

Mężczyzna przyznał, że wykonuje sztuczkę dopiero drugi raz. Niestety, nie udało mu się na antenie jej poprawnie pokazać. W pewnym momencie trik przerwał głośny krzyk prowadzącej. W jej dłoni znalazł się gwóźdź. Tomek Kammel nie miał w pierwszej chwili pojęcia, czy jego koleżanka robi sobie żarty, czy może sytuacja w rzeczywistości jest poważna.

Niestety, wypadek wydarzył się naprawdę. Magik zdążył jeszcze powiedzieć w emocjach:

K* przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam.

Wszystko wydarzyło się w 2016 roku, ale sytuacja jak się okazuje, nadal wzbudza emocje. Zdarzenie obejrzał amerykański raper Snoop Dogg, który nie mógł powstrzymać się od śmiechu. To, co zobaczył na ekranie, tak go rozbawiło, że screen całej sytuacji udostępnił na swoim koncie na Instagramie.

Magik spiep**ył sztuczkę w telewizji na żywo – napisał.

Publikacje Snoop Doga możecie zobaczyć w naszej galerii, a poniżej jeszcze raz przypominamy sytuację sprzed lat.


Snoop Dogg nabija się z Pytania na śniadanie

Snoop Dogg nabija się z Pytania na śniadanie

Wypadek w Pytaniu na śniadanie

Wypadek w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×