Wirtualna Polska

Kim są Siostry Szlachta (Julia i Wiktoria)? Eurowizja 2022, wiek, partnerzy, piosenki. Co donosi Wikipedia?

Kim są Siostry Szlachta (Julia i Wiktoria)? Eurowizja 2022, wiek, partnerzy, piosenki. Co donosi Wikipedia?

Siostry Szlachta

Siostry Szlachta – Julia i Wiktoria. Kim są? Skąd się wzięły? Jakie piosenki nagrały? Ile mają lat? Piosenka na Eurowizję 2022 ma szansę wygrać preselekcje?

Wirtualna Polska

W lutym odbędą się publiczne eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. W ich wyniku zostanie wyłoniony reprezentant Polski w konkursie. Na koncercie eliminacyjnym wystąpią: Anna Byrcyn, Daria, Kuba Szmajkowski, Karolina Lizer, Lidia Kopania, Krystian Ochman, Emilia Dębska, Unmute, Karolina Stanisławczyk & Chika Toro, Siostry Szlachta.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Warto przyjrzeć się tym ostatnim. Kim są Siostry Szlachta? W jakich relacjach pozostają? Ile mają lat? Czy mają chłopaków? Jak stały się popularne?

Siostry Szlachta: kim są?

Julia i Wiktoria Szlachta to siostry bliźniaczki, które wspólnie rozwijają karierę wokalną.

Siostry Szlachta: ile mają lat?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie jest znana dokładna data urodzin sióstr. Najpewniej mają one teraz około 18-19 lat. Są więc jednymi z najmłodszych uczestniczek eliminacji do Eurowizji.

Siostry Szlachta: skąd pochodzą?

Siostry pochodzą z Kroczyc w województwie śląskim. Chodziły do szkoły w Zawierciu. Ich obecne miejsce zamieszkania nie jest znane.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Siostry Szlachta: jak rozwija się ich kariera?

W 2019 roku wzięły udział w programie Szansa na sukces. Rok później wystąpiły na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Napisały wtedy na Facebooku:

Wirtualna Polska

Naszym wielkim marzeniem od dziecka było wystąpić na deskach Amfiteatru Opolskiego. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że udało nam się wykonać pierwszy raz nasz utwór na tak prestiżowym festiwalu. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za wsparcie, sms i przede wszystkim pozytywny odbiór „Na niby” My szykujemy dla was kolejne nowości, bądźcie czujni. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał naszego utworu, który wykonywałyśmy podczas tegorocznych debiutów zapraszamy na nasz kanał YouTube.

Poniżej zobaczycie wspomniany występ.

57. KFPP w Opolu – Siostry Szlachta – „Na niby”

Julia i Wiktoria Szlachta w opolskim konkursie wystartowały z piosenką „Na niby”. Czy odniosą zwycięstwo?Występy z każdego koncertu znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu https://festiwalopole.tvp.pl, a koncerty w całości na TVP VOD: http://vod.tvp.pl/Program: https://festiwalopole.tvp.pl/49540159/odkrywamy-karty-pelen-program-opolskiego-festiwalu

Posted by TVP VOD on Friday, September 4, 2020

Siostry Szlachta: jakie piosenki nagrały?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W serwisie YouTube można odsłuchać piosenki Sióstr Szlachta, w tym: Tak jak my, Śnieg pada, pada, pada, Na niby.

Siostry Szlachta: jakie relacje je łączą?

Wirtualna Polska

Siostry są w tak dobrej komitywie, że nawet nie myślały o tym, aby prowadzić karierę osobno.

Szczerze mówiąc, to nigdy nie myślałyśmy o karierze solowej. Od dziecka występujemy razem, świetnie się dopełniamy i nie planujemy na ten moment, aby się rozdzielać. Cała magia tkwi w sile sióstr, nawzajem się motywujemy i wspieramy. W muzyce się dopełniamy, tak samo w życiu codziennym. Choć nasze charaktery się różnią, nam to w żadnym wypadku nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie: dzięki temu jest zachowana pewna równowaga. Mimo że się różnimy, to czujemy się jak jedność. Natomiast jeżeli chodzi o wybory, to mamy podobne gusta, więc rzadko dochodzi do sprzeczek. Jesteśmy raczej zgodne – powiedziały w rozmowie z serwisem „Plejada”.

Pozostaje pozazdrościć tak dobrej relacji!

Siostry Szlachta: jak wyglądał ich występ na Sylwestrze TVP2?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wokalistki wystąpiły razem podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w 2019 roku.

Siostry Szlachta: czy już chciały wystąpić na Eurowizji?

Siostry Szlachta bezskutecznie próbowały się dostać na Eurowizję 2020. Nie zakwalifikowały się jednak do finału. Poniżej zobaczycie wideo z ich spotkania z innymi uczestnikami konkursu.

Wirtualna Polska

Siostry Szlachta: czy mają chłopaków?

Niestety, nie wiemy, czy Siostry Szlachta mają chłopaków. Nie podzieliły się tą informacją. Są już jednak w takim wieku, że posiadanie przez nich chłopaków nie powinno być niczym nadzwyczajnym.

Siostry Szlachta: czy mają konta na Instagramie?

Siostry mają wspólne konto na Instagramie. Zapoznacie się z nim TUTAJ. Poniżej ich przykładowe posty.

Każda z nich ma też osobny profil. Konto Julii jest dostępne TU. Dziewczyna prężnie je rozwija.

Konto Wiktorii zobaczycie z kolei TUTAJ.

Wspólne konto sióstr obserwuje 2 tysiące osób. Julię – 1,5 tysiące, a Wiktorię – ponad 2 tysiące. Podobają się wam ich zdjęcia?

Eliminacje z udziałem Sióstr Szlachta odbędą się w lutym. Dziewczyny wykonają w ich trakcie piosenkę Drogowskazy. Będziecie trzymali za nie kciuki? Dajcie znać w komentarzach.

Siostry Szlachta

Siostry Szlachta

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Siostry Szlachta

Siostry Szlachta

Siostry Szlachta

Siostry Szlachta

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×