Szukaj

Rolnik szuka żony 6: zwiastun już w sieci! Znamy ostateczną listę uczestników

Rolnik szuka żony wraca na ekrany telewizorów. Już w niedzielę 8 września widzowie poznają nowych uczestników, którzy w programie będą szukać miłości. Na kilka dni przed startem ujawniono tożsamość bohaterów najnowszych odcinków. Zobacz kto się pojawi. 
Marta Manowska - uczestniczki Rolnik szuka żony 6

Marta Manowska - uczestniczki Rolnik szuka żony 6

Rolnik szuka żony, to jeden z hitów emitowanych w Telewizji Polskiej. Poszukiwania miłości przez głównych bohaterów, obserwują tysiące osób. Już wkrótce będziemy mogli poznać losy nowych poszukiwaczy miłości. Kogo? Tą informacją producenci programu postanowili podzielić się chwilę przed startem.

Zobacz: Sara z programu „Rolnik szuka żony” przeszła spektakularną metamorfozę. Co za zmiana!

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź najnowszych odcinków, z których wynika, że miłości szukać będzie pięciu uczestników, którzy dostali najwięcej listów od pań szukających miłości. Są to: Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. Najstarszy z nich ma 46, a najmłodszy 28 lat. Tradycyjnie towarzyszyć im będzie Marta Manowska.

Czeka nas bomba emocji, bardzo różnych: wzruszeń, szczęścia, radości, łez. To po prostu jest życie i przekonuje się o tym z każdym rokiem coraz bardziej – zapowiadała nowy odcinek gwiazda TVP.

Zobacz: Małgosia z „Rolnika” wreszcie pokazała twarz synka! Rysio to wykapany tata!

Po raz pierwszy nowych uczestników poznaliśmy w Poniedziałek Wielkanocny. Wówczas przedstawiono wizytówki wszystkich spragnionych miłości mężczyzn, którzy wierzą, że na oczach widzów odnajdą tę jedyną. Czy im się uda? O tym przekonamy się już we wrześniu.

Zobacz: Rolnik szuka żony: Znamy wszystkich kandydatów do nowego sezonu! Najmłodszy ma tylko 23 lata!

Dodajmy, że w tym sezonie o względy drugiej połówki nie zawalczy żadna kobieta. Jest to pierwsza taka sytuacja od trzech lat.  Zajrzyjcie do galerii i poznajcie bohaterów! W podpisie znajdziecie krótką informację na ich temat.


Adrian - 28 lat, kwiaciarz. Szuka tej jedynej, chciałby wziąć ślub i liczy na romantyczną miłośćJakub - 42 lata, rolnik, miłośnik samolotów. Lubi podróżować. Szuka szczerej kobiety z podobnymi zainteresowaniami.
Waldemar - 45 lat, jest organistą i ma dwoje dzieci. Szuka kobiety dojrzałej i wierzącej, nie interesuje go wygląd.

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×