Newsy"Rolnik szuka żony 9". Znamy wszystkich uczestników. Wśród nich dwie piękne kobiety

"Rolnik szuka żony 9". Znamy wszystkich uczestników. Wśród nich dwie piękne kobiety

Rolnik szuka żony 9 - kandydaci
Rolnik szuka żony 9 - kandydaci
Elwira Szczepańska

17.04.2022 20:00, aktual.: 17.04.2022 20:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rolnik szuka żony od początku cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej i jest zaliczany do sztandarowych formatów stacji. Reality show po raz pierwszy zostało wyemitowane 21 maja 2014 roku na antenie TVP1. Od początku program prowadzi Marta Manowska, która zyskała ogromna popularność.

Do programu zgłaszają się rolnicy-single z całej Polscy, którzy za jego pośrednictwem próbują znaleźć prawdziwą miłość. W kolejnych etapach finaliści, którzy otrzymali najwięcej listów, wybierają kilku kandydatów lub kandydatek, z którymi umówią się na spotkanie. Po tym etapie dokonują selekcji i zapraszają do swojego gospodarstwa osoby, które zrobiły na nich najlepsze wrażenie.

Kilkoro uczestników znalazło w programie swoją drugą połówkę. Pierwszą parą, która sformalizowała swój związek byli Robert i Agnieszka Filochowscy, uczestnicy 2. edycji. W ich ślady poszli również: Grzegorz i Anna Bardowscy, Małgorzata i Paweł Borysewicz oraz Kasia i Piotr. Wielkie uczucie połączyło również Pawła BodziannegoMartę Paszkin, którzy ostatnio kupili pierwsze wspólne mieszkanie.

Kto pojawi się w 9. edycji randkowego show? Poniżej sylwetki ośmiorga kandydatów, z których tylko pięcioro zakwalifikuje się do programu. Tylko ci z największą ilością listów mają szanse pojawić się w nowym sezonie.

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Tomasz K.?

Tomasz K. w sierpniu skończy 24 lata. Wraz z bratem i rodzicami prowadzi 56-cio hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w produkcji roślinnej. Po liceum wyjechał do Warszawy na studia i to właśnie w stolicy upewnił się, że jego miejsce jest na wsi. Jest bardzo rodzinny, ale także stawia na własny rozwój. Interesuje się militariami, gdy tylko ma okazję, trenuje na strzelnicy.

Według niego idealny związek to partnerstwo. Lubi kobiety długowłose i z czarującym uśmiechem. Marzy o rodzinie i o tym, żeby wspólnie rozwijać gospodarstwo oraz rodzinną firmę, by zapewnić swoim najbliższym ciepły rodzinny dom oraz miejsce, w którym będą czuli się bezpiecznie i zawsze będą chętnie do niego wracać.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/511478570437917

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Katarzyna?

Katarzyna ma 38 lat, mieszka w województwie zachodniopomorskim, gdzie prowadzi ośrodek jeździecki, którego stworzenie było jego największym marzeniem. Była trenerką kadry narodowej, ma także na swoim koncie kilka medali mistrzostw Polski oraz udziały w mistrzostwach Europy i pucharach świata w jeździectwie. Ma za sobą kilka poważniejszych relacji, ale obecnie szuka partnera na życie. Ważne jest dla niej, żeby lubił zwierzęta i miał dobre serce. Podstawami dobrego związku są dla niej wzajemne zaufanie i zrozumienie. Ceni w mężczyznach zaradność

i cierpliwość. Kasia ma 180 cm wzrostu i chciałaby, aby partner był od przynajmniej odrobinę wyższy.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/454348903107046

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Mateusz?

Mateusz ma 27 lat i pochodzi województwa wielkopolskiego. Hoduje kozy. Jest absolwentem technikum elektronicznego i utalentowanym biegaczem, ale nie wyobraża sobie życia poza rolnictwem. Jest odpowiedzialny i uczuciowy. W programie poszukuje kobiety czułej i zaradnej, a takżę otwartej na rozmowę, z którą mógłby założyć rodzinę.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/1024677131780122

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Tomasz R.?

Tomasz R. ma 41 lat i prowadzi 35-cio hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka i bydła opasowego. Rolnictwo to jego pasja i jest tak zwana złotą rączką. Lubi dbać o wygląd. Jego pasją jest gotowanie dla rodziny i znajomych, jest bardzo towarzyski. Był w 7-letnim związku, ale od 3 lat jest sam. Ma dwie córki, które bardzo kocha. Przyszła partnerka powinna być zadbana i akceptować Tomka takim, jaki jest. Nie akceptuje grubiańskiego zachowania i dużej ilości kolczyków lub tatuaży.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/533881381506621

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Krzysztof?

Krzysztof ma 33 lata i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie prowadzi 35-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w hodowli krów mlecznych rasy holsztyńsko-fryzyjskiej oraz uprawach roślinnych. Lubi szybkie samochody i sporty walki. Był w trzech poważnych związkach, ale powodem rozpadu każdego z nich był fakt, że zajmuje się rolnictwem. Wierzy, że w programie pozna odpowiednią partnerkę. Jest szczery i uczuciowy. Od partnerki wymaga wierności, opiekuńczości i wyrozumiałości, ceni sobie inteligencję i romantyzm.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/574516890332587

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Klaudia?

Klaudia ma 25 lat i jest mocno związana z domem rodzinnym i gospodarstwem, przy którym prowadzi własną plantację świerków i rozwija ekologiczną hodowlę kur niosek. Jest niezależna i samodzielna. Imponują jej ludzie posiadający własne zdanie. Szuka osoby, która będzie gotowa przeprowadzić się do niej z pełną świadomością tego, czym jest życie na wsi. Odpowiedzialność, komunikatywność, szczerość, zaradność i pracowitość to cechy, których z pewnością będzie wypatrywać u kandydatów na partnera. Nie chciałaby, aby partner palił papierosy czy był po rozwodzie lub miał dzieci.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/376232457725088

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Tomasz W.?

Tomasz ma 32 lata, prowadzi spore gospodarstwo sadownicze na Mazowszu. Praca daje mu dużo satysfakcji. Jest wielkim fanem siatkówki i piłki nożnej. Bezkonfliktowy i powszechnie lubiany. Poszukuje szczupłej, szczerej brunetki, z którą mógłby budować wspólną przyszłość. Ucieszyłby się gdyby jego wybranka pasjonowała się rolnictwem, ale jeśli nie, to będzie popierał ją we wszystkich jej wyborach. Jest romantykiem.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/1299095283909834

Rolnik szuka żony 9: Kim jest Michał?

Michał ma 23 lata i jest rolnikiem z województwa podlaskiego. Gospodarzy na 130 hektarach. Głównie hoduje krowy mleczne. Posiada również konie ciężkie – zimnokrwiste. Jest pracowity i zawzięty. Szukał swojej ścieżki, ale praca na roli sprawia mu najwięcej radości. Nie był w poważnym związku. Poszukuje dziewczyny, która zaakceptuje jego zalety i wady.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/497712825368733

O tym, czyje losy będziemy śledzić jesienią w 9. edycji programu, zadecyduje liczba listów - miejsce w programie jest tylko dla tych, którzy otrzymają ich najwięcej. Będziecie oglądać?

  • Tomasz W. - Rolnik szuka żony 9
  • Klaudia - Rolnik szuka żony 9
  • Krzysztof - Rolnik szuka żony 9
  • Tomasz R. - Rolnik szuka żony 9
  • Mateusz - Rolnik szuka żony 9
  • Tomasz K. - Rolnik szuka żony 9
  • Slider item
  • Michał - Rolnik szuka żony 9
[1/8] Tomasz W. - Rolnik szuka żony 9
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także