Rodzina królewska świętuje 75. urodziny księżnej Camilli. Do oficjalnego portretu zapozowała z nietypowym kompanem

Ksieżna Camilla

Ksieżna Camilla

Rodzina królewska świętuje 75. urodziny księżnej Camilli. Na Instagramie pojawił się oficjalny portret. Zapozowała w nietypowym towarzystwie. Zaplanowano uroczyste przyjęcie. 

Księżna Camilla nie miała łatwego startu w rodzinie królewskiej. Swojego przyszłego męża poznała, zanim jeszcze postanowił on związać się z księżną Dianą. Niestety jej kandydatura na żonę następcy tronu miała nie przypaść do gustu członkom rodziny królewskiej, a książę Karol musiał rozejrzeć się za inną kobietą, u której boku miał spędzić resztę życia. Najlepszą kandydatką okazała się być młodziutka Diana, która dała mu dwóch synów. Jak tragicznie skończyła się ich miłość, nikomu nie trzeba przypominać.

Po kilku latach od śmierci byłej żony postanowił ponownie związać się z Camillą. Tym razem sprzeciwy rodziny królewskiej nie robiły na nim żadnego wrażenia, a wręcz kobieta została przywitana z otwartymi ramionami. Księżna Kornwalii jest po rozwodzie, dlatego z następcą tronu wzięła jedynie ślub cywilny. Ceremonia odbyła 9 kwietnia 2005 w ratuszu Windsor Guildhall.

Rodzina królewska świętuje 75. urodziny księżnej Camilli

Na samym początku związek Karola i Camilli nie był entuzjastycznie przyjęty przez opinię publiczną. Uznawana była ona bowiem za osobę, która w największej mierze przyczyniła się do rozpadu małżeństwa księcia Walii z Dianą. Jak wiadomo matka Harry’ego i Williama cieszyła się ogromną sympatią większości fanów rodziny królewskiej i samych Brytyjczyków.

Z czasem Camilla wkupiła się w łaski, a głównie dlatego, ze widać było, jak bardzo szczęśliwy u jej boku jest książę Karol. Mocno zaangażowała się też w obowiązki względem monarchii. Wiadomo, że bardzo dobre relacje łączą ją zarówno z Kate, jak i Williamem. Dzisiaj żona następcy trony kończy 75 lat. Z tej okazji rodzina królewska opublikowała jej portret i złożyła życzenia. Na kolanach księżnej zapozował też jej pupil. Zdjęcie zostało wykonane w czerwcu w ogrodach Raymill, posiadłości Camilli w Lacock w Wiltshire.

Życzymy księżnej Kornwalii wszystkiego najlepszego z okazji 75. urodzin!

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo życzeń dla żony księcia Karola, która mimo upływu lat jest w doskonałej kondycji. Z okazji jubileuszu Camilli zostanie zorganizowana kolacja w posiadłości księcia Karola w Highgrove w południowo-zachodniej Anglii.


Komentarze

 • Gość. I pisze:

  Też tak myślę. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  To ty jesteś falszywa

 • Gość pisze:

  Camilla zyskała niesamowicie dużo sympatii w ostatnich latach. Mierzyła się z takim hejtem, jak nikt inny z royalsów, ale przetrwała. Nigdy się nie skarżyła. Po pozwoliła się światu zobaczyć i ocenić taką, jaką jest. I chyba tym zjednała sobie ludzi.

 • Gość Sasza pisze:

  Nie wzbudza sympatii, zbudowala swoja pozycje na nieszczesciu smierci .

 • Alenka pisze:

  Camilla to jedyna normalna kobieta w tej śmiesznej królewskiej rodzinie. Prawdziwa, nie gra, jest sobą. Wygląda pięknie. Diana była niewypałem. Grała od samego początku rolę pokrzywdzonej. FAŁSZYWA.

  • GośćKaktus pisze:

   Karola zmuszono do ożenku z Diana.Az Kamila znał się prędzej Diana nie była fałszywa.latwo okims coś złego powiedzieć oboje byli zmuszeni do tego małżeństwa a ich losy wiadomo jak się potoczyły..kazdy niech patrzy najpierw na siebie nie oceniać innych

  • GośćB. K pisze:

   Sama jesteś Falszyw. Diana była młoda dziewczyna, w 19 lat wys, la za Karola który był dojrzałym i doświadczonym facetem pod każdym względem. Miała prawo liczyć na wsparcie męża. On jednak był zainteresowany kimś innym. Nie chcę oceniać nikogo ale Kamila i Karol nie mieli prawa, oczywiście moralnego prawa, rujnować życie swoim małżonkom i dzieciom z obu zwiazkow.

  • Gość pisze:

   To ty jesteś falszywa

 • Alenka pisze:

  Camilla to jedyna normalna kobieta w tej śmiesznej królewskiej rodzinie. Prawdziwa, nie gra, jest sobą. Wygląda pięknie.

 • Gość pisze:

  Ależ ta kobieta przeszła dłuuugą i wyboistą drogę. Twarda babka.

 • Gosciii pisze:

  Na starość wyładniała?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×