Robert Biedroń pokazał jak mieszka z ukochanym! Cały internet mówi o magnesie na jego lodwóce

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek mieszkanie

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej, w której pokazali Polakom, jak mieszkają na co dzień. Ich prywatne życie wygląda naprawdę normalnie, a jak jest w mieszkaniu? Magnesy na lodówce przyciągnęły największą uwagę i zalały polityka i jego partnera lawiną krytyki.

Zbliżające się wybory do parlamentu europejskiego i polskiego są dla Roberta Biedronia olbrzymią szansą na wejście w tę najważniejszą politykę z impetem. Mężczyzna był już posłem w Sejmie w latach 2011-2015, jednak zrezygnował z mandatu, by kandydować na urząd Prezydenta Słupska. Wybory wygrał i cieszył się niebywałą popularnością, aż do listopada ubiegłego roku. Polityk postanowił nie starać się o reelekcję i założył partię!

Jak mieszka Robert Biedroń?

Wiosna natychmiast wzbudziła olbrzymie zainteresowanie wśród obywateli. Nowe hasła i lewicowe poglądy mogą doprowadzić przedstawicieli tego ugrupowania naprawdę daleko. By jednak tak się stało, należy walczyć o wyborców. Lider partii postanowił pokazać więc jak mieszka. Na zdjęciach zapozował razem ze swoim wieloletnim partnerem, kandydatem do Europarlamentu Krzysztofem Śmiszkiem. Panowie zaprezentowali salon oraz kuchnię. Wnętrza nie są – jak mogłoby się wydawać – mega luksusowe, choć mieszkano jest zadbane i wygląda naprawdę przyjemnie.

Zamiast jednak otrzymać pozytywny oddźwięk, Robert musi znów przyjąć falę krytyki jaka na niego powoli spada. Na lodówce bowiem widoczne są magnesy. Dwa z nich to podobizny chińskich komunistycznych zbrodniarzy Mao Zedonga i Che Guevary. W sieci natychmiast zawrzało!

Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do ideologicznych korzeni Biedronia, który zaczynał swoją karierę polityczną w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, to zdjęcie w „Super Expressie” pozwala się ich definitywnie pozbyć – czytamy na łamach wPolityce.pl.

Fascynacja tymi politykami pomoże Biedroniowi wygrać? Chyba wręcz przeciwnie…

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z “Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Zobacz: Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu


Robert Biedroń z partnerem w mieszkaniu

Robert Biedroń z partnerem w mieszkaniu

Lodówka Roberta Biedronia wzbudziła kontrowersje

Lodówka Roberta Biedronia wzbudziła kontrowersje

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek pokazali swoje mieszkanie w Super Expressie

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek pokazali swoje mieszkanie w Super Expressie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×