Szukaj

Dance, dance, dance 2: Para mężczyzn w programie. Fani „M jak miłość” będą w siódmym niebie

Dance, dance, dance

Dance, dance, dance

Dance, dance, dance 2 już niedługo. Wśród uczestników pojawi się duet aktorów, znanych z serialu M jak miłość. O kim mowa? Fani będą wniebowzięci.

Dance, dance, dance 2to program, w czasie którego uczestnicy próbują odtworzyć choreografie popularnych teledysków. Ocenia ich profesjonalne jury, a także widzowie, którzy decydują, kto pozostaje w programie. Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki. Kogo w nich zobaczymy?

Jak informuje magazyn Flesz, wśród występujących pojawi się Rafał Mroczek, aktor, któremu popularność przyniósł serial M jak miłośćWystępuje w nim niemal od pierwszego odcinka, na planie spotykając się m.in. ze swoim bratem bliźniakiem, Marcinem. Czy właśnie z nim pojawi się na parkiecie?

Rafał Mroczek w programie Dance, dance, dance 2. Z kim zatańczy?

Nie tym razem. Mroczek zaprosił aktora, który przed laty występował w serialu M jak miłośćMowa o Przemysławie Cypryańskim, który wcielał się w postać Kuby.

Przemysła Cypryański i Anna Mucha, M jak miłość, 2006 rok

Przemysła Cypryański i Anna Mucha w serialu M jak miłość. Zdjęcie z 2006 roku

Zarówno Rafał, jak i Przemysław w tańcu mają doświadczenie. Kilkanaście lat temu brali udział w Tańcu z gwiazdami. Wówczas występowali w parach mieszanych. Jak poradzą sobie tym razem? Przekonamy się w lutym.

Dance, dance, dance 2 – Kto zatańczy?

Panowie to niejedyne gwiazdy, które pojawią się w programie. Oprócz nich, wystąpi Kasia Stankiewicz, która zatańczy w duecie z młodszą siostrą, Anią Stankiewicz. Chociaż do niedawna mówiło się, że w show weźmie udział Olek Sikora, dziennikarz w rozmowie z Jastrząb Post zdementował te informacje:

Do mnie nie dotarły żadne konkretne informacje czy jestem w tym programie, czy nie. To jest jakaś kaczka dziennikarska, która się pojawiła w mediach, że ja z Gosią Tomaszewską jesteśmy w tym show. Nikt z nami nie podpisał żadnego kontraktu. Oczywiście, gdyby Telewizja Polska złożyła mi taką ofertę, to czułbym się zaszczycony, bo to świetny program.

Zobacz także: Kasia Cichopek nie poprowadzi drugiej edycji „Dance, dance, dance”! Na kogo stawia TVP?


Rafał Mroczek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×