Szukaj

Dance Dance Dance 2: Olek Sikora skomentował plotki o swoim udziale. Już wszystko jasne [WIDEO]

Dance Dance Dance 2: Olek Sikora uczestnikiem? Prowadzący Pytanie na śniadanie podobno ma wziął udział w nowej edycji show TVP. Jak skomentował plotki w rozmowie z naszą reporterką?
Olek Sikora o Dance Dance Dance

Olek Sikora o Dance Dance Dance

Olek Sikora w TVP pojawił się z dnia na dzień i nieźle namieszał. Kilka lat temu dał się poznać jako reporter serwisu plotkarskiego, którego marzeniem było przeprowadzić szczery wywiad z Magdą Gessler. Obecnie jest jednym z głównych prowadzących Pytanie na śniadanie, ale nie to jest jego największym osiągnięciem. W listopadzie poprowadził finał Eurowizji Junior w Gliwicach, który obejrzało ponad 9 milionów widzów na całym świecie.

Najwyraźniej TVP widzi w Olku następcę Tomasza Kammela, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie, śledząc najnowsze doniesienia z ulicy Woronicza.

Dance Dance Dance: Olek Sikora uczestnikiem?

Kilka dni temu Pudelek donosił, że przystojniak przed 30-stką podobno ma wziąć udziała w drugiej edycji Dance Dance Dance. Podobno, bowiem po tym, co powiedział naszej reporterce, można mieć pewne wątpliwości:

Do mnie nie dotarły żadne konkretne informacje czy jestem w tym programie, czy nie. To jest jakaś kaczka dziennikarska, która się pojawiła w mediach, że ja z Gosią Tomaszewską jesteśmy w tym show. Nikt z nami nie podpisał żadnego kontraktu. Oczywiście, gdyby Telewizja Polska złożyła mi taką ofertę, to czułbym się zaszczycony, bo to świetny program. Ale nie wiem, skąd takie informacje, że ja faktycznie będę tam tańczył. Jeśli taka informacja się pojawi i rozpocznę treningi, to obiecuję, że od razu wam o tym powiem. Nie chciałbym też psuć niespodzianki, bo jeśli nawet miałbym informację, które pary będą w programie, to myślę, że w pierwszej kolejności powinna to zrobić Telewizja Polska. Jeśli ta propozycja się pojawi, jeśli podpiszę kontrakt, to od razu wrzucam w swoje „sociale” info, że jestem w programie „Dance dance dance” – przyznał wyraźnie zaskoczony.

Olek Sikora - Sylwester z Dwójką 2019

Olek Sikora – Sylwester z Dwójką 2019

Co zatem Sikora robił w szkole tańca, w której przyłapali go paparazzi?

To, że wykonano mi zdjęcia, że wchodzę do szkoły tańca, to jakiś zbieg okoliczności. Bo ja faktycznie byłem na zajęciach u mojej koleżanki, żeby sobie trochę potańczyć. To nie były treningi do „Dance dance dance”, więc super, że mogę to sprostować.

Niemal pewne jest, że w Dance Dance Dance 2 zobaczymy Kasię Stankiewicz w towarzystwie siostry Ani. Kto do niej dołączy? Nieoficjalnie mówi się, że będą to Rafał Jonkisz z bratem.


Olek Sikora - Sylwester z Dwójką 2019

Olek Sikora - Sylwester z Dwójką 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska, Olek Sikora – Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska, Olek Sikora – Eurowizja Junior 2019

Olek Sikora, Ida Nowakowska, Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Olek Sikora, Ida Nowakowska, Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×