Szukaj

„Dance, dance, dance 2”: Pierwsi uczestnicy ujawnieni. To gwiazdy „Pytania na śniadanie”

Dance dance dance 2 - pierwsza para ujawniona

Dance dance dance 2 - pierwsza para ujawniona

Dance, dance, dance 2 w marcu  pojawi się na antenie telewizji publicznej. Pierwsza para już rozpoczęła treningi. O kim mowa?

Dance, dance, dance, to program, który w zeszłym roku zadebiutował w TVP. Uczestnicy co tydzień próbowali odtworzyć choreografie inspirowane wybranymi przez producentów teledyskami. Decyzją widzów, show wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Druga edycja na antenę wróci już wiosną. Szykują się niemałe zmiany. Pewne jest, że wśród jurorów nie zobaczymy Ewy Chodakowskiej, która musiała zrezygnować przez nadmiar obowiązkówa także prowadzącej Barbary Kurdej-Szatan, która została zwolniona z TVP. Podobno zastąpi ją Marcelina Zawadzka.

Dance, dance, dance – kto wystąpi w drugim sezonie?

Nowe odcinki zostaną wyemitowane już w marcu. Jak informuje Plejada, pierwsza para już zgodziła się na udział w programie. Będzie to duet znany z Pytania na śniadanie Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Dziennikarze w piątek pojawił się na sali treningowej, czym w sieci pochwalił się Sikora. Na swoim Instastory wrzucił filmiki, na których wraz z Tomaszewską, pokazują taneczne kroku:

Tańcowała igła z nitką – podpisał nagranie mężczyzna.

Wygląda na to, że dziennikarze chcą być przygotowani jak najlepiej w momencie, w którym pojawią się w programie.

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska trenują taniec

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska trenują taniec. Wszystko podobno na potrzeby show Dance, dance, dance 2, w którym wezmą udział.

Warto wspomnieć, że para swoje umiejętności taneczne ćwiczyła pod okiem Idy Nowakowskiej, która była jedną z najsurowszych jurorek pierwszej edycji. Czy dzięki jej wskazówkom Olek i Małgorzata poznają techniki, które doprowadzą ich do zwycięstwa? O tym przekonamy się już za kilka miesięcy.

Zobacz: Katerina Kowalczuk wystąpi w tanecznym programie! Wybierze „Dance, dance, dance” czy „Taniec z gwiazdami”?


Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska trenują taniec

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska trenują taniec

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska na sali treningowej

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska na sali treningowej

Olek Sikora – zimowa ramówka TVP 2019

Olek Sikora – zimowa ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×