Obsadę „Dance Dance Dance” opuściła największa gwiazda: „W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie”. Bez niej show może stracić widzów

Dance, Dance, dance - jury

Dance, Dance, dance - jury

Ewa Chodakowska odchodzi z Dance, dance, dance. Trenerka, która w pierwszej edycji programu oceniała zmagania uczestników, nie będzie tego dłużej robić. Jaki jest powód tej decyzji?

Ewa Chodakowska, to polska trenerka, dzięki wsparciu której wiele kobiet zmieniło swoje życie na lepsze. Pomogła im w walce o wymarzonej sylwetce, podnosząc na duchu i motywując także mentalnie. Nic więc dziwnego, że gwiazda sportu cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz: Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska w czołówce najbogatszych Polek. Która ma większy majątek?

Ewa Chodakowska nie pojawi się w Dance, dance, dance 2

To właśnie ona zapewniła Chodakowskiej miejsce w fotelu jury w programie Dance, dance, dance. U boku Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, oceniała zmagania uczestników, którzy próbowali odwzorować choreografię z teledysków.

Wkrótce rusza drugi sezon programu. Niestety, Ewa nie weźmie w nim udziału. Wszystko przez nadmiar obowiązków, o czym opowiedziała w rozmowie z Plejadą: 

W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę jednak potraktować je priorytetowo.

Zobacz: Martyna Wojciechowska nową królową fitness: „Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, NADCIĄGAM”

Dance, dance, dance - członkowie jury. Fot Facebook

Dance, dance, dance – członkowie jury. Fot Facebook

Okazuje się, że trenerce nie jest łatwo żegnać się z programem. Od początku jednak zarówno ona, jak i producenci musieli liczyć się z tym, że to krótkotrwała przygoda:

Jest trochę płacz. Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący.

Dodajmy, że nie tylko Chodakowska nie weźmie udziału w programie. W telewizyjnym show nie weźmie udziału także Barbara Kurdej-Szatan, z którą Telewizja Polska w tym roku zakończyła współpracę.

Zobacz: Ewa Chodakowska na Balu TVN 2019 pojawiła się drugi raz w tej samej sukience! Nawet dodatki miała identyczne!

 

 


Ewa Chodakowska – JOY Influencer Roku 2019

Ewa Chodakowska – JOY Influencer Roku 2019

Ewa Chodakowska - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Ewa Chodakowska - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Alicja Werniewicz, Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Socha - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Alicja Werniewicz, Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Socha - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×