Szukaj

Obsadę „Dance Dance Dance” opuściła największa gwiazda: „W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie”. Bez niej show może stracić widzów

Ewa Chodakowska odchodzi z Dance, dance, dance. Trenerka, która w pierwszej edycji programu oceniała zmagania uczestników, nie będzie tego dłużej robić. Jaki jest powód tej decyzji?
Dance, Dance, dance - jury

Dance, Dance, dance - jury

Ewa Chodakowska, to polska trenerka, dzięki wsparciu której wiele kobiet zmieniło swoje życie na lepsze. Pomogła im w walce o wymarzonej sylwetce, podnosząc na duchu i motywując także mentalnie. Nic więc dziwnego, że gwiazda sportu cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz: Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska w czołówce najbogatszych Polek. Która ma większy majątek?

Ewa Chodakowska nie pojawi się w Dance, dance, dance 2

To właśnie ona zapewniła Chodakowskiej miejsce w fotelu jury w programie Dance, dance, dance. U boku Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, oceniała zmagania uczestników, którzy próbowali odwzorować choreografię z teledysków.

Wkrótce rusza drugi sezon programu. Niestety, Ewa nie weźmie w nim udziału. Wszystko przez nadmiar obowiązków, o czym opowiedziała w rozmowie z Plejadą: 

W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę jednak potraktować je priorytetowo.

Zobacz: Martyna Wojciechowska nową królową fitness: „Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, NADCIĄGAM”

Dance, dance, dance - członkowie jury. Fot Facebook

Dance, dance, dance – członkowie jury. Fot Facebook

Okazuje się, że trenerce nie jest łatwo żegnać się z programem. Od początku jednak zarówno ona, jak i producenci musieli liczyć się z tym, że to krótkotrwała przygoda:

Jest trochę płacz. Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący.

Dodajmy, że nie tylko Chodakowska nie weźmie udziału w programie. W telewizyjnym show nie weźmie udziału także Barbara Kurdej-Szatan, z którą Telewizja Polska w tym roku zakończyła współpracę.

Zobacz: Ewa Chodakowska na Balu TVN 2019 pojawiła się drugi raz w tej samej sukience! Nawet dodatki miała identyczne!

 

 


Ewa Chodakowska – JOY Influencer Roku 2019

Ewa Chodakowska – JOY Influencer Roku 2019

Ewa Chodakowska - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Ewa Chodakowska - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Alicja Werniewicz, Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Socha - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Alicja Werniewicz, Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Socha - gwiazdy promują kolekcję Małgosia Socha x Monnari

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×