Szukaj

Polskie punkty na Eurowizji 2016 poda… Rok temu była to Ola Ciupa. Kto tym razem?

Eurowizja 2016 polskie punkty wyniki głosowania

Eurowizja 2016 polskie punkty wyniki głosowania

Anna Popek poda polskie punkty na Eurowizji 2016

Wyniki głosowania Eurowizji 2016 to najbardziej emocjonujący moment konkursu. Po zakończeniu wszystkich występów w wielkim finale publiczność w całej Europie z zapartym tchem śledzi, jak głosowali widzowie w poszczególnych krajach.

Rok temu wyniki głosowania przekazała Ola Ciupa, a kto tym razem poda polskie punkty? Jastrząb Post dowiedział się, że TVP ważną rolę powierzyło Annie Popek. Dla dziennikarki nie będzie to debiut roli sekretarza podającego punkty z Polski na Eurowizji. Gwiazda Świat się kręci przekazywała już polskie noty w 2008 roku na Eurowizji tanecznej.

Wówczas Polska wygrała konkurs, czy i tym razem Anna Popek przyniesie nam szczęście? 🙂

Punkty od Anny Popek na Eurowizji tanecznej (od 1:00):

Część przyznawania punktów na Eurowizji oglądało dotychczas nawet do 200 milionów widzów! W tym roku będzie ich jeszcze więcej, a wszystko za sprawą transmisji Eurowizji na żywo w Chinach i Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że na Eurowizji 2016 zostanie zaprezentowana nowa formuła głosowania. O szczegółach przeczytacie tutaj: Rewolucja na Eurowizji! Koniec z tradycyjnym podawaniem punktów

Anna Popek poda polskie punkty na Eurowizji 2016

Anna Popek poda polskie punkty na Eurowizji 2016

Kto podawał punkty z Polski na Eurowizji?

Najczęściej popularną „12-stkę” z Polski, bo aż sześć razy, przekazywali: Jan Chojnacki (1994-1999), oraz Maciej Orłoś (2001-2007). W pozostałych edycjach konkursu wyniki głosowania polskich widzów (a później też jurorów) ogłaszali: Radosław Brzózka (2008, 2009), Aleksandra Rosiak, Odeta Moro-Figurska, Paulina Chylewska i Ola Ciupa.

Eurowizja 2016 wyniki polskie punkty

Anna Popek poda polskie punkty na Eurowizji 2016


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×