Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz pozbywa się najważniejszej pamiątki po Kurzajewskim. „Z ogromną radością”. To może zaboleć

Paulina Smaszcz pozbywa się najważniejszej pamiątki po Kurzajewskim. „Z ogromną radością”. To może zaboleć

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz zdecydowała się po wielu latach pozbyć najważniejszej pamiątki po byłym mężu. Maciej Kurzajewski już wcześniej podjął taką decyzję. Oj to nie będzie miły zabieg. 

Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz kilka miesięcy temu z impetem wróciła na salony. Wszystko za sprawą nowego związku jej byłego męża. Z Maciejem Kurzajewskim rozwiodła się cztery lata temu i wówczas odbyło się to bez większych zawirowań. Rozstali się w zgodzie i z wielką klasą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sytuacja ta zmieniła się w momencie, gdy dziennikarz zaczął spotykać się z Kasią Cichopek. To była żona sprowokowała Macieja do ujawnienia związku, a w kolejnych wywiadach nie szczędzi mu bardzo przykrych uwag.

Mentorka kobiet ma mu sporo do zarzucenia. Od samego początku podkreśla, że chodzi jej tylko i wyłącznie o dobro ich wspólnych synów, czyli 25-letniego Franciszka i 17-letniego Juliana. Zdradziła, że ojciec nie ma z nimi najlepszych relacji, jednak Kurzajewski zaprzeczył temu, publikując zdjęcie z wizyty u starszego syna, gdzie pojechał poznać wnuczkę. Paulina uznała to za swój mały sukces.

Zacznę od bardzo pozytywnej wiadomości (…) Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem.Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się… No, to słuchajcie. Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci – mówiła w sieci.

Paulina Smaszcz pozbywa się pamiątki po mężu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz nie chce mieć już wiele wspólnego ze swoim byłym mężem. Przeżyli wspólnie 23 lata, a dowodem ich miłości są nie tylko dzieci, ale też tatuaże, które wspólnie zrobili. Teraz kobieta petarda (jak nazywa się w sieci Smaszcz) postanowiła pozbyć się swojej dziary.

Była żona dziennikarza przyznała, że chce się usunąć trwałą pamiątkę po nim, czyli dwa tatuaże. Jeden z nich to liczba 96, czyli rok, w którym wyszła za mąż, a także kotwica, którą wspólnie zrobili z okazji 15 rocznicy ślubu. Pomoc natychmiast zaoferowało jedno studio z Koszalina, a na propozycję odpowiedziała bardzo zadowolona.

Z ogromną radością – potwierdziła chęć usunięcia tatuażu Paulina.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Widać, że bizneswoman nie chce mieć już nic, co przypominałoby o byłym mężeu. Wiadomo, że usunięcie tatuażu, to nie jest przyjemny zabieg, ale nawet to zapewne jej nie powstrzyma.

Maciej Kurzajewski usunął tatuaże

Wirtualna Polska

Przypomnijmy, że Maciej już kilka tygodni temu zdecydował się na podobny zabieg. Dziennikarz postanowił usunąć pamiątkowe tatuaże, a tym wszystkim pochwalił się w sieci. Nikt nie miał wówczas wątpliwości, że chodzi o symbole, których teraz chce się pozbyć także jego była żona.


Maciej Kurzajewski - tatuaż

Maciej Kurzajewski - tatuaż

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz z psem

Paulina Smaszcz z psem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • GośćTeresa pisze:

  Paulina, coś ty zrobiła, taką piękną parą byliście, wszyscy was podziwiali, po co było to niszczyć, a teraz nie możesz przeżyć że to już przeszłość, sama tego chcuałaś. Daj żyć Kurzopką, bo życie ci ucieka na zgryzocie.

  • emeryt pisze:

   I jakby nie określać na zawsze zostają obydwoje rodzicami dziadkami.to Paulina zawsze była i będzie PIERWSZĄ ŻONĄ MACIEJA……Fakt PIEKNA Z NICH PARA.TAKA DOJRZAŁA…..WYJATKOWA PARA URODOWO I NIE TYLKO.MIELI SZAUNEK.NIE PAMIETAM ZEBY LAŁA SIE NA NICH KRYTYKA.JA TEŻ ICH B.MOCNO SZANOWAŁEM.TERAZ JEST TERAZ….

  • Gość pisze:

   Widać miała powód że doszła.widac że kochała i kocha.jest jak jest.duzo ich i tak łaczy.sa rodzicami dziadkami.ogrom lat przeżyli.Piekna para.Czy Katarzyna pobije te szystkie plusy….czy więcej osiągnie.Niech się stara.Najlepszego.P.Paulinko bądź szczęśliwa

  • Gość Super pisze:

   Nie poplacz się, co było a nie jest …
   Wredna, baba z niej jak widac

  • Gość pisze:

   Paulinko to prawda co napisała gość Teresa … to prawda Paulinko, że z Maćkiem byliście piękna para i wszyscy was podziwiali. Teraz niestety Maciej z kaska nie tworzą już razem tak pięknej pary i niestety ludzie piszą o nich setki negatywnych komentarzy. Pozdrawiam Paulinko.

 • Anula69 pisze:

  Skoro były mąż pozbył się pamiątek po żonie to i była żona ma prawo pozbyć się pamiątek po nim

  • Gość Paula pisze:

   Tak Aniu .. Ale Paulina wciąż kocha Kurzajewskiego .. gdyby tak nie było nie udzielała by się w mediach.

 • GośćuurszUrszula pisze:

  Kobieto ty naprawdę się lecz jak bym miała mieć taką matkę to bym się bardzo wstydzila

  • Gość pisze:

   Wszadzie sie pchaja KURZOLAPKI straszne parcie na szkol maja masakra 🤮🤮🤮

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Już niedługo zabraknie jej tematów związanych z Kurzajewskim..i na czym teraz ta
  chora kobieta będzie się promować?????

 • Gość pisze:

  Boże przestańcie wszędzie pokazywać gębę tej wariatki, niedobrze się robi, gdzie nie spojrzysz Smaszczowa…

 • Gość pisze:

  Na co ona liczyła, na powrót do męża, inaczej nie da się wytłumaczyć tego wylewu agresji

  • Gość pisze:

   Najwyraźniej tak, skoro jej kochanek wrócił do żony

  • Gość 👋 pisze:

   No cóż , te kobitki co jej ubliżają , to same są w roli Kasi C. Czyli mają druga połówkę z odzysku i niestety już z zapisana karta i tkzw. bagażem. .. To już nie jest bezinteresowne. 😉

  • Gość Paula pisze:

   Otóż to🙄

 • Gość pisze:

  Kobieto , likwiduj i idź do przodu !

  • Gośćtamara pisze:

   Pani Paulino wyrzuć te tatuaże a będzie Ci lżej i zaspiewaj sobie piosenkę-miłość nigdy nie wraca,czyli trzeba iść do przodu.Dzieci Ty urodzilas i powinny Cię szanowac

  • Gośćdziunia pisze:

   Nie zastanawiaj się i bądź honorowa Kobieta,bo jesteś wykształcona i żyj dla dzieci i wnuków

 • Gość pisze:

  Niemen już dawno śpiewał , „ Dziwny jest ten świat „

  • Gośćlila pisze:

   Ludzie po tylu latach malzenstwa rozwodza sie,nie patrząc na to co razem zdobyli to jest bardzo przykre

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×