Paulina Krupińska pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia syna. Jędrzej skończył 5 lat. Jaki on jest podobny do Sebastiana!

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska ma wielki powód do świętowania. Jej synek Jędrzej skończył 5 lat. Pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia, które dla niego zorganizowała. Jaki on jest podobny do taty!

Paulina Krupińska swoje miejsce w show-biznesie znalazła w momencie gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Długo nie musiała czekać na oferty z telewizji. Zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach i w popularnych programach. W 2013 roku prowadziła własny cykle w Pytaniu na śniadanie, a rok później związała się z grupą TVN. Od ponad dwóch lat jest prowadzącą Dzień Dobry TVN. Tam stworzyła świetny ekranowy duet z Damianem Michałowskim, a młoda i energiczna para prowadzących przyciąga widzów przed ekrany.

Wspaniale rozwija się nie tylko jej kariera, ale także życie prywatne. W 2018 roku po czterech latach związku poślubiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para stworzyła wspaniałą rodzinę i jeszcze przed sformalizowaniem związku doczekali się dwojga dzieci. Razem wychowują starszą córeczkę Antoninę i młodszego syna Jędrzeja. Jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Paulina zdradziła, w jaki sposób dzielą się z mężem opieką nad dziećmi, łącząc pracę z życiem prywatnym.

W momencie, kiedy ja mam wydania, Sebastian rano zaprowadza dzieci do przedszkola. Ale czy ja mam wydanie, czy nie, to i tak to robi. Odbiera tak samo. Chyba, że ma zajęcia po południu, albo ma koncert, to wtedy ja je odbieram. Tak to jest u nas logistycznie rozwiązane.

Paulina Krupińska świętuje 5. urodziny synka

Paulina wspaniale odnalazła się w roli mamy i każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Gwiazda odkąd zaczęła pracę w śniadaniówce, dzieli czas pomiędzy Warszawę i Kościelisko, gdzie mają swój rodzinny dom. Tę niedzielę rodzina spędza jednak razem. To dla nich wyjątkowy czas, ponieważ synek prezenterki i muzyka skończył 5 lat. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia urodzinowego. Nie zabrakło oczywiście balonów i słodkiego całusa od jubilata.

5 lat temu na świecie pojawił się mój idealny mężczyzna.
Marze o tym by zawsze pozostał taki empatyczny i radosny jaki jest teraz.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla Jędrka od przyjaciół jego rodziców z show-biznesu, ale także od fanów. Nie da się również nie zauważyć, że chłopiec jest bardzo podobny do swojego taty. Paulina rzadko pokazuje fotografie, na których można podpatrzeć twarz jej pociech, zatem dla fanów to prawdziwa gratka.


Paulina Krupińska z synem

Paulina Krupińska z synem

Paulina Krupińska z synem

Paulina Krupińska z synem

Paulina Krupińska z córką

Paulina Krupińska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×