Szukaj

Madzia z „Big Brothera” usunęła symbol miłości od Oleha! Ich związek to już przeszłość?!

Oleh, Madzia, Big brother

Oleh, Madzia, Big brother

Choć finał Big Brothera zakończył się dwa tygodnie temu, w mediach coraz głośniej robi się o jego uczestnikach. Czy związek najbardziej barwnych uczestników Madzi i Oleha przetrwa? Wystarczy spojrzeć, co na szyi nosi młody Ukrainiec! 

Życiem mieszkańców domu Wielkiego Brata przez trzy miesiące żyła cała Polska. Widzowie każdego dnia o 20 siadali przed telewizorami, by bacznie śledzić co nowego wymyślili uczestnicy Big Brothera. I choć program zakończył się dwa tygodnie temu, emocje nie opadają, a o początkujących celebrytach jest coraz głośniej! Dwa dni temu pisaliśmy o nowym romansie, w jaki wdali się Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, a dzisiaj na pierwszy plan znów wysuwają się Oleh i zwyciężczyni show.

Madzia Wójcik wygrała program. 30-latka mieszkająca na co dzień w Londynie przekonała do siebie widzów tak bardzo, że nie miała sobie równych. W głosowaniu widzów zostawiła Bartka Boruca (2 miejsce) w tyle i zgarnęła nagrodę główną. Dzięki niej może żyć jak królowa i cieszyć się luksusowych życiem.

Program przyniósł jej nie tylko sławę, ale i miłość. W Madzi zauroczył się przystojny Oleh z Ukrainy. I choć początkowo kobieta wzbraniała się i była ostrożna, teraz wszystko weszło na wyższy level. Wójcik otrzymała od adoratora jego naszyjnik z serduszkiem tuż przed wyjściem mężczyzny z domu Wielkiego Brata. Choć jeszcze kilka dni temu pięknie błyszczał na jej szyi, obecnie nosi go Oleh, co udowodnił podczas najnowszej sesji zdjęciowej. Z kolei u Madzi w miejsce „symbolu miłości” pojawił się różowy hoker z serduszkiem.

Spontaniczna sesja zdjęciowa, ale „chybanapewno” wyszło dobrze, skoro miałem najlepszego fotografa Madzię – czytany.

Czy para tym sposobem potwierdziła plotki o rozstaniu, a może doszło do zwykłej wymiany biżuterii?

Zobacz: Oleh zaplanował zemstę na Łukaszu! Za chwilę znowu będzie głośno o gwiazdach “Big Brothera”!

Zobacz: Matka ostrzega Madzię Wójcik przed związkiem z Olehem! Gwiazda “Big Brothera” ujawniła kulisy trudnej rozmowy z rodzicami!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!


Oleh w naszyjniku od Madzi

Oleh w naszyjniku od Madzi

Madzia w miejsce naszyjnika od Oleha włożyła różowy choker

Madzia w miejsce naszyjnika od Oleha włożyła różowy choker

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×