Szukaj

Olaf Lubaszenko schudł 80 kilo. Teraz trafił pod kroplówkę, a fani życzą mu zdrowia. Co się stało?

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko dodał bardzo niepokojące zdjęcie. Aktor niedawno schudł aż 80 kg. Teraz pokazał jak leży pod kroplówką. Co się wydarzyło?

Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów przez bardzo długi czas zmagał się wręcz z monstrualną nadwagą. Olaf Lubaszenko podjął heroiczną walkę o swoje zdrowie i dawną sylwetkę.

Problemy artysty zaczęły się, gdy jeszcze grał w serialu Barwy Szczęścia. Przez 4 lata wcielał się tam w postać Romana Pyrki. Od kilku miesięcy znowu prezentuje się tak jak dawnej. Na Instagramie pojawiają się kolejne zdjęcia, na których pokazuje, jak bardzo się zmienił.

Zmagał się z niewyobrażalną nadwagą, a w krytycznym momencie wskazówka na wadze pokazywała 165 kg. Był to dla niego moment, w którym poczuł, że musi wszystko zmienić. Sytuacja była na tyle trudna, że rozważał nawet operację żołądka.

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – mówił niegdyś w Radiu Zet.

Udało mu się schudnąć aż 80 kilogramów, co stanowi nie lada wyczyn. Zrezygnował z niezdrowej diety i ostro wziął się do ćwiczeń. Aktor radykalnie zmienił swoje nawyki, co poskutkowało zupełnie nowym wyglądem.

Odchudzony Olaf Lubaszenko pod kroplówką

Olaf w ostatnim czasie stał się bardzo aktywny a mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje efekty swojej przemiany, by stać się motywacją dla swoich fanów. Dzisiaj jednak na jego profilu pojawił się niepokojący post.

W jednym z wywiadów gwiazdor zdradził, że z powodu otyłości cierpiał na depresję. Zmaga się także z cukrzycą i bezdechem sennym (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj). Dzisiejsze zdjęcie nie napawa optymizmem. Na szczęście podłączonego pod kroplówkę aktora nie opuszcza uśmiech i dobry humor.

Pit stop… Na zimę trzeba się trochę naoliwić i podokręcać śrubki. Spokojnie, za chwilę wyjeżdżam z powrotem na tor. Do zobaczenia w niedzielę, z okazji moich urodzin złożę Wam życzenia.

Olaf nie podał przyczyny swoich dolegliwości. Jego fani i przyjaciele życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia:

  • Dużo zdrówka i siły Olaf.
  • Ale się wystraszyłam. Wzmocnij się szybko.

My również życzymy Olafowi dużo zdrowia.


Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko bardzo schudł

Olaf Lubaszenko bardzo schudł

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×