Nowe zdjęcia Taylor Swift wywołały spekulacje na temat ciąży. Gwiazda coś ukrywa?

Taylor Swift Open'er 2020

Taylor Swift Open'er 2020

Taylor Swift jest w ciąży? Gwiazda ukrywa krągłości pod przemyślanymi stylizacjami i jet zachwycona. Co donoszą zagraniczne tabloidy?

O tym, że Taylor Swift jest w ciąży, światowe media rozpisywały się już niejednokrotnie. Tym razem jednak tabloid zapewnia, że pod przemyślanymi stylizacjami gwiazdy ukryty jest zaokrąglony brzuszek. Zobaczcie, czego się dowiedzieliśmy.

Taylor Swift jest w ciąży?

Taylor Swift należy do grona najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej teledyski do hitów takich jak Shake It Off czy Blank Space mają łącznie ponad miliard wyświetleń. Wokalistka, za swoje osiągnięcia na przestrzeni lat, otrzymała niedawno nagrodę dla Artystki Dekady podczas gali American Music Awards.

Do momentu wystąpienia pandemii koronawirusa artystka praktycznie nie schodziła ze sceny. Wciąż koncertowała, nagrywała kolejne płyty i spotykała się z publicznością. Niestety w momencie ogłoszenia stanu zagrożenia COVID-19 wszystkie jej aktywności musiały zostać zawieszone. Czas zamknięcia wokalistka wykorzystała, żeby nagrać nową płytę. Folklore ukazał się jako niespodzianka dla fanów.

Tymczasem tabloidy donoszą, że czas izolacji był na rękę Taylor Swift z jeszcze jednego powodu. Gwiazda ma być w ciąży, a rzekomym dowodem są zdjęcia, jakie publikuje na Instagramie, na których okolice brzucha są szczególnie maskowane.

Na zdjęciu, na którym spaceruje za rękę ze swoim chłopakiem Joe Alwynem i jego matką w Londynie, Taylor Swift jest tak ubrana, że fanów zastanawia, czy może nie ukrywa zaokrąglonego brzuszka – czytamy w Woman’s Day.

Doniesienia pojawiły się wraz z innymi plotkami. Mianowicie Taylor miała potajemnie wziąć ślub z Alwynem, o czym świadczy jej teledysk do piosenki Willow, gdzie występuje w białej sukni.

Taylor i Joe rozmawiali o dzieciach. Jest bardzo podekscytowana tym rozdziałem w swoim życiu, kiedy nadejdzie odpowiedni moment – czytamy dalej.

Czy rzeczywiście wokalistka i jej chłopak będą rodzicami? Jeśli przyjrzeć się jej najnowszym zdjęciom, to można wątpić w doniesienia bulwarówki. Figura Taylor Swift się nie zmieniła, a Woman’s Day znany jest z tego, że lubi wmawiać ciąże celebrytkom i gwiazdom. Wystarczy przypomnieć, że co jakiś czas ogłasza bliźniaczą ciążę księżnej Kate.


Taylor Swift ukrywa ciążę?

Taylor Swift ukrywa ciążę?

Taylor Swift ukrywa ciążę?

Taylor Swift ukrywa ciążę?

Taylor Swift – Grammy 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Taylor Swift – Grammy 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×