Szukaj

Koszmar przyjaciela Michała Szpaka. Cały Facebook podaje jego pilny apel – dziesiątki tysięcy udostępnień

Przyjaciel Michała Szpaka ma poważne problemy w związku z koronwirusem. W swoim poście na Facebooku zaapelował do samego Jarosława Kaczyńskiego. Jego wpis w tempie błyskawicy obiegł internet.
Michał Szpak, Norbert Dąbek

Michał Szpak, Norbert Dąbek

Michał Szpak jest artystą jedynym w swoim rodzaju. Oprócz silnego głosu wyróżnia się także swoimi scenicznymi stylizacjami. To jeden z najbarwniejszych ptaków polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę zaczął od występów w programie X-Factor. Mimo że nie udało mu się wygrać – zajął drugie miejsce, to świetnie wykorzystał daną mu popularność. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie trzecie najwyższe w historii Polski, ósme miejsce.

Michał Szpak: rodzina

Michał Szpak jest osobą, dla której więzi rodzinne znaczą bardzo wiele. Wielokrotnie mówił o tym w wywiadach. Jeśli chodzi o rodziców wokalisty, to jego mama zdecydowała się wyjechać za granicę, kiedy miał zaledwie 10 lat. Samotnie wychowywał go ojciec, o którym fani do tej pory wiedzieli naprawdę bardzo mało. Michał wyrósł na ciepłego i oddanego bliskim człowieka. Wielkie znaczenie ma dla niego nie tylko rodzina, ale i przyjaciele. W każdej sytuacji stara się być dla nich wsparciem i oporą.

Przyjaciel Michała Szpaka ma problemy w związku z koronawirusem

Obecnie na świecie trwa pandemia koronawirusa. W związku z nią zostały wprowadzone restrykcje rządowe. Można śmiało powiedzieć, że cały świat przebywa na kwarantannie. Sytuacja epidemiologiczna dotknęła także bliskich Michała Szpaka. Jego siostra jest uwięziona w epicentrum, we Włoszech. Jednak nie zdecydowała się wrócić do ojczyzny – z uwagi na fakt, że jej powrót może nie być bezpieczny dla najbliższych. Zdecydowała się zostać w Italii i tam przejść kwarantannę.

Jednak nie tylko siostra Michała cierpi z powodu koronawirusa. Okazuje się, że złe skutki pandemii dotknęły także jego przyjaciela.

Norbert Dąbek, to biznesmen, który zjechał cały świat, ma sporo kontaktów w show-biznesie, znany jest z udziału w akcjach charytatywnych. Dziś postanowił zabrać głos, mimo że jak sam podkreśla, rzadko wypowiada się na tego typu tematy. W jego poście przebija determinacja i wielki zawód, jaki czuje w związku z działaniami podejmowanymi przez polski rząd. Pisze o tym, że jako właściciel licznych hoteli i restauracji ponosi ogromne straty, gdyż wszystkie punkty są obecnie nieczynne. On sam jednak wciąż musi płacić swojej załodze.

Wspomina także, że miał ruszyć z nową restauracją w Szczecinie, ale już wie, że nie będzie w stanie jej otworzyć. Według niego politycy nie przekazują dokładnych informacji w sprawie zakażeń koronawirusem, a także niepotrzebnie zniechęcają do nienoszenia maseczek, które są obowiązkowe np. w Czechach, w których na prośbę rządu emitowane są spoty reklamowe z hasłem: „Noszę dla Twojego dobra, Ty noś dla mojego”.

Do Pana Jarosława Kaczyńskiego,Panie pośle, jestem przedsiębiorcą. Prowadzę hotel i kilka restauracji. Buduję…

Opublikowany przez Norberta Dąbka Wtorek, 31 marca 2020

Nie koronawirus właśnie niszczy mi firmę i dorobek ponad 20 lat mojego życia. Nie koronawirus zaraz spowoduje, że kilka milionów Polaków zostanie bez pracy. To Pan razem ze swoim rządem niszczycie wszystko, na co ciężko pracowałem i na co pracowali inni przedsiębiorcy.

To czego oczekuje Dąbek od Rządu to ogłoszenie stanu klęski żywiołowej. Jego zdaniem jedynym dobrym wyjściem z sytuacji jest zamknięcie ludzi w domu na miesiąc, gdyż inne działania nie będą tak skuteczne.

Oczekuję od Pana, bo dziś jest Pan prezydentem, premierem i ministrem zdrowia, żeby wprowadził Pan stan klęski żywiołowej, który zamknie nas na miesiąc, po to, żebyśmy nie byli przez Was dożynani całe lato, jesień, a może nawet rok. Po to, żeby się Pan później nie rozpędził i nie wykorzystał środków przymusu, żeby nas w domach zatrzymać na bardzo długo, tak byśmy nie mogli w razie czego protestować, gdy będzie Pan łamał prawo.

W chwili pisania tekstu apel Norberta Dąbka doczekał się ponad 50 tysięcy udostępnień.


apel przyjaciela Michała Szpaka

apel przyjaciela Michała Szpaka

91208501_2892304704188795_2096100853998944256_o
Michał Szpak i Norbert Dąbek

Michał Szpak i Norbert Dąbek

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nie tylko pan musial zamknac firme, nie tylko pan musi placic pensje pracownikom. Nie tylko pan nie moze pracowac. BIDULEK. CIEKAWE CO PAN BY ZROBIL, GDYBY PAN BYL PREMIEREM, PREYDENTEM,MINISTREM ZDROWIA? Pan na pewno wszystko zrobilby pan lepiej. NA PEWNO. SYTUACJA JEST WYJATKOWA, NIE MA JEDNEGO ROZWIAZANIA, NIE MA CUDOWNEGO SRODKA. ZAWSZE ZNAJDA SIE PRZECIWNICY. TERAZ MUSIMY BYC RAZEM, MUSIMY SIE WSPIERAC, A NIE BURZYC LUDZI. MUSIMY SOBIE POMAGAC I WIDZIEC DOBRO W DRUGIM CZLOWIEKU. MOZE PAN JAKO PRZEDSIEBIORCA POMOC, PRZECIEZ NIE STAL SIE PAN BANKRUTEM W CIAGU 3 TYG, ZWLASZCZA, ZE CHCE PAN OTWORZYC KOLEJNA RESTAURACJE. WIEC POZOSTALE MUSIALY BYC RENTOWNE. PROSZE NIE PODJUDZAC LUDZI, BO DUZO LUDZI ZYJE Z DNIA NA DZIEN. I SPOKOJ I SOLIDARNOSC JEST TERAZ NAJLEPSZYM LEKARSTWEM NA TE TRUDNE CZASY. POZDRAWIAM

 • Rafał pisze:

  Popieram w 100%

 • Ania pisze:

  Brawo Norbi

 • Beti pisze:

  Jak widać,bogaci krzyczą najgłośniej,pazerne cwaniaczki,jak zwykle przy tragedii,wyłudzą krocie!!! Nikt nie przejmuje się szarym przeciętnym obywatelem!!!

 • Gość pisze:

  To jest chłopak Szpaka?

 • Ellie. pisze:

  Pozdrawiam! 🙂

 • Ellie. pisze:

  PODPISUJĘ SIĘ DWOMA RĘKOMA i NIESAMOWICIE BARDZO POPIERAM SŁOWA PANA NORBERTA. Wow! Rozmawiać należy w taki właśnie sposób. Uczciwie, wprost, politykom przedstawiać nasze za i przeciw dosłownie, dokładnie. Jesteśmy obywatelami danego Kraju. A „rządzący” są ludźmi jak i my, całe społeczeństwo. Jesteśmy w tym razem i wszyscy równi. Pan Dąbek cudownie się zachował i my ludzie, jako każda osobna jednostka ma prawo tak postępować. Nie rozumiem zatem dlaczego tak rzadziutko nieliczni decydują się na komunikację i próbę dialogu z osobami adekwatnymi do sytuacji.
  Amen. Bardzo wszystkich pozdrawiam ????. Dziękuję panu Norbertowi.

 • Gość pisze:

  To niech mu pan Michał przeleje kilka tysięcy, a nie tylko się z nim przyjaźni.

 • Gość Milkaaa pisze:

  Mądra wypowiedź. Brawo!Panie Norbercie!!

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×