Michał Szpak pokazał ojca. Podobieństwo widać z odległości

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak jest bardzo zżyty ze swoją rodziną. Piosenkarz chętnie pokazuje bliskich w internecie. Wiemy już, jak wygląda jego rodzeństwo, babcia i bratanica. Teraz przyszła pora na ojca wokalisty.

Michał Szpak jest artystą jedynym w swoim rodzaju. Oprócz silnego głosu wyróżnia się także swoimi scenicznymi stylizacjami. To jeden z najbarwniejszych ptaków polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę zaczął od występów w programie X-Factor. Mimo że nie udało mu się wygrać i zajął drugie miejsce, to świetnie wykorzystał daną mu popularność. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie ósme miejsce.

Michał Szpak: rodzina

Michał Szpak jest osobą, dla której więzi rodzinne znaczą bardzo wiele. Wielokrotnie mówił o tym w wywiadach. Jeśli chodzi o rodziców wokalisty, to jego mama zdecydowała się wyjechać za granicę, kiedy miał zaledwie 10 lat. Samotnie wychowywał go ojciec, o którym fani do tej pory wiedzieli naprawdę bardzo mało.

Wokalista może liczyć na wsparcie rodziny, z którą chętnie się fotografuje. Do tej pory nie podawał zbyt dużo informacji na temat swojego ojca Andrzeja Szpaka. Po śmierci mamy Michała Szpaka w 2015 roku, mężczyzna udzielił wielu wywiadów, w których często ją wspominał. Mówił o niej wtedy:

Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona – wyznał Michał Szpak w jednym z wywiadów.

Tata Michała Szpaka. Jak wygląda pan Andrzej?

Oprócz Michała, jego tata wychowywał także dwójkę jego starszego rodzeństwa – Damiana i Marlenę oraz młodszą siostrę, Ewę. Całą czwórką przez wiele lat opiekował się ojciec. Podczas jednego z pobytów w rodzinnym Jaśle, wokalista odwiedził tatę, a zdjęcia z wizyty opublikował na swoim koncie społecznościowym, czym wprawił fanów w zachwyt.

Czujne oko obserwatorów od razu dopatrzyło się podobieństwa między ojcem a synem. Zdjęcie zostało podpisane w bardzo wzruszający sposób:

Dzień Ojca jest zawsze wtedy, kiedy go spotykamy.


Michał Szpak pokazał ojca

Michał Szpak pokazał ojca

Michał Szpak z rodziną
Michał Szpak

Michał Szpak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×