Nicole Scherzinger po wielu latach ścięła włosy na krótko. Gwiazda The Pussycat Dolls zaskoczyła nową fryzurą

Nicole Sherzinger

Nicole Sherzinger

Nicole Scherzinger ma krótkie włosy. Metamorfoza piosenkarki zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów. Jak teraz wygląda?

Nicole Scherzinger od dziecka była uczona przez swoją mamę tańca hula. Ma za sobą występy na Broadwayu. Kiedy miała 25 lat, dołączyła do zespołu The Pussycat Dolls, w którym na początku jedynie tańczyła. Z czasem została wokalistką znanej na całym świecie grupy. Kobiety wylansowały takie utwory jak Don’t Cha, Buttons, Hush Hush czy Jai Ho (You Arę My Destiny).

43-latka jako jedyna z całej piątki miała wkład w teksty piosenek. W 2005 roku ogłosiła, że równolegle będzie prowadzić także karierę solową. Napisała oraz nagrała prawie 100 utworów, z których trzeba było wybrać zaledwie kilka na album. Na początku premiera krążka zaplanowana była na 2007 rok. Z niewiadomych przyczyn przesunięto wydanie o dwa lata. Ostatecznie wycofano się z wyprodukowania płyty.

Wkrótce okazało się, że The Pussycat Dolls wydają drugi album. Część piosenek, które miały znaleźć się na solowym albumie Nicole, trafiło na płytę zespołu. Gwiazda jednak nie dawała za wygraną. Fani długo musieli czekać na jej debiutancki krążek, ale w końcu się pojawił. W 2011 wyszedł pierwszy, a trzy lata później drugi. Oba sprzedały się poniżej oczekiwań wytwórni.

Artystka cieszy się ogromną popularnością, jednak zdecydowanie chętniej fani wybierali utwory powstałe przez grupę The Pussycat Dolls. Gdy popularność każdej z nich zaczęła spadać, postanowiły ponownie połączyć siły i ogłosiły reaktywację. W 2019 roku wróciły na scenę. Wystąpiły w brytyjskiej edycji programu The X Factor z medleyem swoich największych hitów oraz z premierowym singlem React. Całe show jakie dały możecie obejrzeć poniżej.

Nicole Scherzinger ma krótkie włosy. Jak wygląda?

Nicole Scherzinger występowała także w programie Dancing with the Stars, w którym okazała się bezkonkurencyjna. W 2012 roku dołączyła do panelu jurorskiego w amerykańskim The X Factor. W ciągu lat prezentowała w telewizyjnym show przeróżne fryzury.

Tym razem piękna brunetka za pośrednictwem profilu na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 5 milionów osób, pochwaliła się kolejną metamorfozą. Zapomnijcie o jej długich włosach. Piosenkarka postawiła na ostre cięcie. Internauci zasypali ją komplementami:

  • Zupełnie inaczej, ale pięknie!
  • OMG! W tej fryzurze wyglądasz mega słodko.
  • Przepięknie Nicole. Wyglądasz zjawiskowo.

Nicole Scherzinger skończy w tym roku 44 lata. Wygląda na swój wiek?


Nicole Scherzinger w nowej fryzurze

Nicole Scherzinger w nowej fryzurze

Nicole Scherzinger w nowej fryzurze

Nicole Scherzinger w nowej fryzurze

Nicole Scherzinger w nowej fryzurze

Nicole Scherzinger w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×