The Pussycat Dolls wróciły na scenę po latach i rozgrzały internet! Dały show lepsze niż kiedykolwiek [WIDEO]

The Pussycat Dolls - wielki powrót

The Pussycat Dolls - wielki powrót

The Pussycat Dolls powróciły po 10 latach na scenę w wielkim stylu! Ich występ podczas X Factor Celebrity stał się wielkim hitem. Zobaczcie wideo.

The Pussycat Dolls zniknęły ze scen na dekadę. Teraz jeden z najsłynniejszych girlsbandów XXI wieku ogłosił reaktywację. Zespół wystąpił w najbliższy weekend w brytyjskim The X Factor Celebrity, a już w przyszłym roku wyruszy w trasę koncertową.

The Pussycat Dolls – wielki powrót

The Pussycat Dolls wreszcie wracają na scenę po 10 latach nieobecności. Bijający kiedyś rekordy popularności zespół z Nicole Scherzinger wznawia działalność.

W ubiegłą sobotę The Pussycat Dolls dały pierwszy występ po latach w finale The X Factor: Celebrity. Zespół powróci jednak nie w pełnym składzie. Dawna członkini Melody Thornton nie zdecydowała się dołączyć ponownie do girlsbandu.

To jednak to dopiero pierwsza z  niespodzianek. W kwietniu 2020 roku girlsband wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii. Koncerty odbędą się m.in. w Dublinie, Londynie, Glasgow, Manchesterze i Cardiff.

 Ten powrót to świetna zabawa, ponieważ wciąż mamy tę niesamowitą chemię — powiedziały członkinie zespołu w Good Morning Britain – Teraz możemy to zrobić w dojrzały, odjazdowy i pełny zabawy sposób.

Wszystko wskazuje na to, że w związku z przyszłoroczną trasą koncertową dziewczyny zaprezentują również zupełnie nowe piosenki. Szczegóły na temat nowej muzyki girlsbandu nie są jeszcze znane.

The Pussycat Dolls, to jeden z najpopularniejszych girlsbandów pierwszej dekady XXI wieku. Grupa wydała dwie płyty, które rozeszły się w ponad 15 milionach egzemplarzy.

Przeboje zespołu biły rekordy popularności. Do największych hitów The Pussycat Dolls należą utwory „Don’t Cha”, „I Don’t Need a Man”, „Buttons”, „I Hate This Part” czy „Jai Ho! (You Are My Destiny)”.

Podczas sobotniego występu dziewczyny z The Pussycat Dolls pokazały prawdziwy ogień. Internet zawrzał! Ich powrót okazał się wielkim sukcesem, a członkinie zespołu są w świetnej formie.


Nicole Scherzinger - powrót The Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger - powrót The Pussycat Dolls

Powrót The Pussycat Dolls

Powrót The Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger - powrót The Pussycat DollsaNicole Scherzinger - powrót The Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger - powrót The Pussycat Dolls

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×