Szukaj

Bajkowy ślub Natalii Mancewicz. Siostra słynnej miss swoją suknią zakasowała największe gwiazdy

Natalia Mancewicz - ślub

Natalia Mancewicz - ślub

Natalia Mancewicz wzięła ślub. Siostra Rozalii Mancewicz w piątek, 13 września stanęła na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Sprawdź, jak prezentowała się pani młoda. 

Natalia Mancewicz jest po ślubie. W piątek, 13 września poślubiła swojego ukochanego. Sakramentalne „tak” wypowiedziała w kościele w Turośni Kościelnej. W tym szczególnym dniu państwu młodym towarzyszyła rodzina i przyjaciele.

Zobacz: Erika Karkuszewska wzięła ślub na Sycylii. Przepiękne zdjęcia z uroczystości podbijają sieć

Natalia Mancewicz wzięła ślub. W jaką suknię się ubrała?

Chociaż para młoda nie pochwaliła się jeszcze zdjęciami z uroczystości, wydarzenie w sieci relacjonowali zaproszeni goście. W tym m.in. Paulina Krupińska, która pokazała zdjęcie z kościoła. Dzięki niemu widać przepiękną suknię, którą wybrała pani młoda.

Natalia zdecydowała się na tradycyjną, białą kreację. Jej góra składała się z koronki przylegającej do ciała, dół był nieco bardziej rozkloszowany. Dopasowała do niej mocny makijaż, który zdominowało mocno podkreślone oko. Zdecydowała się też na fryzurę, w skład której wchodziły luźno upięte włosy. Nie zabrakło też kolorowego bukietu kwiatów.

Obok niej pojawił się ukochany. Mężczyzna postawił na dobrze skrojony garnitur, który podkreślał jego doskonałą sylwetkę. Dopasował pod nią białą koszulę, a także czarną muszkę.

Trzeba przyznać, że razem wyglądali przepięknie.

Zobacz: Iwona Cichosz wzięła ślub! Głuchoniema gwiazda „Tańca z gwiazdami” pokazała zdjęcia z ceremonii. Jej suknia robi wrażenie

Natalia Mancewicz wzięła ślub

Natalia Mancewicz wzięła ślub

Natalia Mancewicz: wesele. Gdzie się odbyło?

Po uroczystości kościelnej, para młoda wraz z zaproszonymi gośćmi, udali się na przyjęcie weselne. Zostało ono zorganizowane w wyjątkowym miejscu – w stodole należącej do Majątku Howieny. Goście usiedli przy okrągłych stołach, które zostały udekorowane kwiatami. Nie zabrakło tańców, a także tradycyjnego tortu, którym zakochani dzielili się z osobami bawiącymi się podczas przyjęcia.

Natalia Mancewicz - wesele, dekoracje na stołach

Natalia Mancewicz – wesele, dekoracje na stołach

Parze młodej życzymy wszelkich wspaniałości na nowej drodze życia.

Zobacz: Blanka Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów?

 

 


Natalia Mancewicz wzięła ślub

Natalia Mancewicz wzięła ślub

Natalia Mancewicz - wesele, dekoracje na stołach

Natalia Mancewicz - wesele, dekoracje na stołach

Natalia Mancewicz wesele

Natalia Mancewicz wesele

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×