Szukaj

Ślub na Hawajach. Diamenty i samochód na walentynki. Tak teraz żyje była kochanka Piotra Zelta

Monika Ordowska z okazji walentynek pochwaliła się na swoim Instagramie sesją ze swojego bajecznego ślubu na Hawajach. Pokazała także prezenty, jakie dostała z okazji święta. Jest czego pozazdrościć.
Monika Ordowska - walentynki

Monika Ordowska - walentynki

Monika Ordowska jest posiadaczką zniewalającej urody oraz autorką potężnego skandalu. Znana jest przez głośny związek z Piotrem Zeltem, któremu przez długi czas wmawiała, że urodzi jego dziecko.

Kiedy wyszło na jaw, że modelka oszukiwała go i zdradzała z Rafałem Sieradzkim, aktor zażądał od niej testów DNA, które jasno wykazały, że Monika spodziewa się nie jego dziecka. Skandal był wielki, a niesmak pozostał do dziś. Teraz kobieta układa sobie życie z przystojnym, długowłosym blondynem, który jest tajemniczym milionerem, który obsypuje ją drogimi prezentami i zafundował jej ślub marzeń na Hawajach.

Monika Ordowska – sesja ślubna i prezenty walentynkowe

Monika Ordowska, z okazji walentynek, wróciła wspomnieniami do swojego bajkowego ślubu na Hawajach, który odbył się w połowie października 2019 roku. Opublikowała zdjęcia z sesji. W przecudnej sukni pozuje z ukochanym i członkami swojej rodziny.

Dla jej męża było bardzo ważne, żeby wybranka na swoim ślubie czuła się jak księżniczka, więc zafundował bilety i pobyt jej najbliższym. Dzięki temu Monikę do ołtarza mógł zaprowadzić jej ojciec. Wszystko wyszło cudnie, co widać na opublikowanych przez modelkę zdjęciach, które podpisała romantycznymi słowami.

Kochanie, jesteś najlepszym, co mogło mi się przytrafić. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Dziękuję, że każdy mój dzień staje się przy tobie Walentynkami – napisała.

Z kolei na swoim Instastory pochwaliła się prezentami, jakimi obsypał ją jej ukochany. Widzimy biały samochód oblepiony serduszkami, piękne bukiety kwiatów i cudowną, pełną drogocennych kamieni biżuterią. Ordowska prowadzi luksusowe życie u boku tajemniczego blondyna, który zamienia jej życie w bajkę.

Zobacz także: Piotr Zelt gorzko wspomina związek z Moniką Ordowską: „Muszę unikać złych ludzi” [wideo]


Monika Ordowska - sesja ślubna na Hawajach

Monika Ordowska - sesja ślubna na Hawajach

Monika Ordowska - sesja ślubna na Hawajach

Monika Ordowska - sesja ślubna na Hawajach

Monika Ordowska - sesja ślubna na Hawajach

Monika Ordowska - sesja ślubna na Hawajach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×