NewsyByła kochanka Zelta chwali się zgrabną sylwetką. Nie szczędziła zdjęć

Była kochanka Zelta chwali się zgrabną sylwetką. Nie szczędziła zdjęć

Monika Ordowska
Monika Ordowska
09.01.2024 12:56, aktualizacja: 10.01.2024 16:43

Monika Ordowska zaczęła być znana szerszej publiczności, gdy zdobyła tytuł Miss Warszawy 2008 i zaczęła pracę jako modelka. Jednak zrobiło się o niej wyjątkowo głośno, gdy związała się z aktorem, Piotrem Zeltem, a następnie urodziła mu dziecko. Szybko okazało się, że nie on jest ojcem dziewczynki. Prawdziwym tatą córki Ordowskiej jest model, Rafał Sieradzki.

Monika Ordowska nie chce być modelką przez całe życie

Kobieta ma idealne warunki, by być modelką, stwierdza jednak, że nie jest to praca od 8 do 16.

Jeśli naprawdę się czemuś poświęcisz, przejdziesz na dietę, będziesz ćwiczyć, a przede wszystkim będziesz kochać to, co robisz, coraz częściej będziesz słyszeć jak bardzo ludzie lubią z tobą pracować. Nie jest to praca od 8 do 16. Trzeba temu podporządkować całe życie – mówiła w wywiadzie dla Kozaczka.

Okazuje się, że Monika Ordowska ma także plan na kolejne lata pracy.

Nigdy nie myślałam, że do zdjęć będę pozować całe życie. Potraktowałam to raczej w kategorii fajnej przygody, wyjechałam na kontrakt zagraniczny. Rodzice nie byli zachwyceni wybraniem przeze mnie takiej drogi życiowej, zawsze bardzo dbali o to, żebym była dobrze wykształcona, zapewniali mi najlepsze kursy językowe i szkolenia. Teraz już wiedzą, że jest to coś, co kocham i bez czego nie umiem żyć – twierdzi Ordowska, która studiuje dziennikarstwo.

Piękna figura Moniki Ordowskiej

Modelka wyszła za mąż w 2019 roku za multimilionera, Kevina Rudeena. Wszystko wydarzyło się po ogromnym skandalu z udziałem Piotra Zelta, który wychowywał córkę Ordowskiej i Sieradzkiego, sądząc, że to jego dziecko.  Kobieta jest aktywna w swoich mediach społecznościowych i pokazuje fanom życie w Stanach. Trzeba przyznać, że choć lata lecą, Ordowska niewiele się zmienia.

Monika Ordowska dba o swoją urodę, ale także o sylwetkę, dzięki czemu może pochwalić się długimi, zgrabnymi nogami i wąską talią. Jesteśmy ciekawi jej sekretów. Być może modelka nadal, z przyzwyczajenia, trzyma dietę i ćwiczy.

Jak sądzicie?

  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
  • Monika Ordowska
[1/9] Monika Ordowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także