Gwiazdy „Rodziny zastępczej” spotykały się po latach. Ale się zmieniły!

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan na kwarantannie

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan na kwarantannie

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan poznały się na planie Rodziny zastępczej. Aktorki nadal utrzymują kontakt, czego dowodem jest zdjęcie, ktorym pochwaliły się na Instagramie. Jak wyglądają?

Rodzina zastępcza na ekranach telewizorów zadebiutowała w 1999 roku, a losy rodziny Kwiatkowskich i ich przyjaciół, bawiły przez kolejne dziesięć lat. Łącznie wyemitowano 329 odcinków, w 18 seriach. Widzowie mogli nie tylko śledzić historię bohaterów, ale także obserwować, jak zmieniali się aktorzy.

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan spotkały się po latach

Wygląda na to, że pomimo upływu czasu, który minął od emisji ostatniego odcinka, niektórzy aktorzy nadal utrzymują kontakt.  Tak jak Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan, które wspólnie spędzają weekend, czym pochwaliły się na Instagramie.

Dodały zdjęcie, na którym pozują obok siebie. Znajdują się w stylowej kuchni, znajdującej się w domku na wsi. Monika właśnie tam spędza dobrowolną kwarantannę, wygląda, że Misheel w najbliższych dniach będzie jej towarzyszyć:

No cześć!!!!! Z @misheel_j na kwarantannie. Zgodnie z zaleceniami, tylko dwuosobowe zgromadzenia !!! A dziś wieczorem o 20:00 przypominam Wam o relacji na żywo z psychologiem @kaja_romanowicz! #nawsi #nawsinajlepiej – podpisała nowe zdjęcie Mrozowska.

Wpisem zachwyceni byli internauci, którzy w komentarzach komplementowali urodę i energię aktorek, a także docenili klimat pomieszczenia, w którym się znajdowały:

  • Ale świetny klimat tej kuchni…taka prawdziwa wiejska.
  • Cudowna energia. Uwielbiam Was.
  • Piękne jest to zdjęcie. Jesteście świetnymi aktorkami.
  • Uwielbiam to wnętrze. Patrzę i się inspiruje.
  • Zazdroszczę tej wsi. Gdybym miała możliwość, to wyprowadziłabym się na wieś choćby dziś.

A Wy co myślicie o tym zdjęciu?

Zobacz także: Misheel Jargalsaikhan wróciła z nową fryzurą. Postawiła na modny trend. Świetna metamorfoza aktorki


Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan na kwarantannie

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan na kwarantannie

Jarosław Boberek i Monika Mrozowska stare zdjęcia

Jarosław Boberek i Monika Mrozowska stare zdjęciascena z: Monika Mrozowska, Jaros³aw Boberek SK: Premiera ksi¹¿ki kucharskiej Moniki Morozowskiej i Macieja Szczeci³³o "Przemytnicy marchewki groszku i soczewicy", , , fot. Baranowski/AKPA

Jak najczęściej Polscy przezywają Azjatów?

Jak najczęściej Polscy przezywają Azjatów?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×