Miley Cyrus znowu bierze się za kobiety! Tym razem celuje w jedną z najseksowniejszych lesbijek w Hollywood!

Miley Cyrus zakochana w gwieździe Hollywood

Miley Cyrus jest bardzo kochliwa, to wiadomo. Natomiast tego, że potajemnie kocha się w Kristen Stewart, mało kto mógłby się domyślić. Czy w Hollywood szykuje się kolejny romans?

Miley Cyrus Liam Hemsworth uchodzili za wzorowy związek, wszystko się jednak skończyło, a teraz piosenkarka epatuje w social mediach wielkim uczuciem do nowego kochanka, Codyego Simpsona. Miedzy panami miała krótki romans z Kaitlynn Carter. Jednak okazuje się, że tak naprawdę, jest po uszy zakochana w Kristen Stewart.

Zobacz: Miley boleśnie podsumowała Liama Hemswortha. Dlaczego był złym mężem? Jej słowa wywołały burzę w mediach

Miley Cyrus jest zakochana w Kristen Stewart?

Czy Miley Cyrus od lat jest sekretnie zakochana w Kristen Stewart? To właśnie raportuje jeden z tabloidów.

Źródło New Weekley podaje:

Kristen jest największą sympatią życia Miley. Próbowała się z nią umówić jeszcze przed kilkoma dniami, ale nigdy nie był to odpowiedni moment.

Zobacz: Nowe doniesienia na temat rozstania Miley i Liama Hemswortha! Głos zabrała menadżerka gwiazdy

Miley Cyrus - Instagram

Miley Cyrus – Instagram

Podobno Miley Cyrus próbowała nawiązać kontakt ze Stewart po rozstaniu z Liamem Hemsworthem w sierpniu, ale nie była w stanie, ponieważ aktorka spotyka się ze scenarzystą Dylanem Meyerem. Piosenkarka w zastępstwie zaczęła romans z Kaitlynn Carter i obecnym chłopakiem Cody Simpsonem.

Miley opuściła Liama, ponieważ nigdy nie była w stanie wyciągnąć Kristen z głowy – mówi źródło – Widziała ją w lutym na kolacji po Oskarach, co rozbudziło uczucia. Kilka miesięcy później prawie wymusiło to koniec jej małżeństwa. W międzyczasie Stewart powiedziała w The Howard Stern Show, że chce poślubić Meyera, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Cyrus była zdruzgotana, kiedy usłyszała wywiad. Miley jest w żałobie, a Cody nie ma o tym pojęcia.

Tymczasem stosunki Cyrus z Simpsonem wciąż się wzmacniają. Magazyn People ostatnio poinformował, że Cody bardzo wspiera Miley, gdy wraca do zdrowia po operacji strun głosowych.

Zobacz: Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Gwiazda zostawiła męża dla… znanej blogerki?! Namiętne zdjęcia mają być dowodem

 


Miley Cyrus tatuaż

Miley Cyrus tatuaż

Miley Cyrus i Cody Simpson są parą

Miley Cyrus i Cody Simpson są parą

Miley Cyrus i Cody Simpson w szpitalu

Miley Cyrus i Cody Simpson w szpitalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×