Mikołaj Roznerski przyłapany na prywatnej rozmowie. Przestał już ukrywać, że to miłość jego życia

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski został przyłapany podczas prywatnej rozmowy z miłością swojego życia. Fani są wzruszeni tym, co zobaczyli. Sporo osób zaczęło gratulować. 

Mikołaj Roznerski podbił serca fanek, gdy trafił na plan serialu M jak Miłość. Młody i przystojny aktor wprowadził do telenoweli powiew świeżości. Wątek jego postaci szybko stał się jednym z głównych. Praca przyniosła mu nie tylko wielką popularność i sprawiła, że jego kariera nabrała rozpędu, ale też pozwoliła mu poznać Adrianę Kalską. Scenarzyści dobrali ich w parę i zapewne nie przypuszczali, że uczucie przeniesie się także do prywatnego życia. W serialu grają małżeństwo z dwojgiem dzieci, fani liczyli na to, że tak też będzie poza planem.

Niestety najpierw pojawiły się doniesienia o kryzysie w ich związku, a później o rozstaniu. Koniec związku jako pierwsza potwierdziła Adriana, wydając krótkie oświadczenie w social mediach.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Zakochani byli parą przez niemal 4 lata. Teraz przystojniaka z ekranów łączy się z kolejnymi kobietami.

Mikołaj Roznerski rozmawiał z miłością swojego życia

Tuż po tym, jak rozstanie Mikołaja i Adriany stało się faktem, pojawiło się sporo plotek o tym, że spotyka się on z Anną Głogowską. Poznali się podczas wspólnej pracy w teatrze, a fani donosili, że Walentynki spędzili razem w Paryżu.

Jestem już przyzwyczajona do tego. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają – komentowała te doniesienia Anna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Jak na razie u boku Mikołaja nie pojawiła się żadna kobieta, ale właśnie wrzucił on do sieci nagranie, na którym przyłapano go podczas rozmowy z „miłością życia”.

Kiedy rozmawiasz z miłością swojego życia i Ktoś to widzi … A Ty nie wiesz , że to widzi …
Ps. Można sobie z dubbingować  Elo Miejcie dobry weekend

Z twarzy Mikołaja nie schodzi uśmiech, a do telefonu stroił śmieszne miny. Kto jest tajemniczą „miłością życia”? Tego nie zdradził. Ale fani obstawiają, że być może nie chodzi o nową kobietę w jego życiu, a o synka. Niektórzy jednak byli zapobiegliwi i zaczęli gratulować. Jak obstawiacie?


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Miłością życia nazywał przez ostatnie lata Adę… i na własne życzenie jją stracił. Chłopaczek to już sam nie wie co robić chyba

 • agnes 2005 pisze:

  On jest daremny,dla niego każda kobieta to ta jedyna…

 • Gość pisze:

  Która to już z kolei miłość jego życia ,żenada facet bez żadnej ambicji skacze z kwiatka na kwiatek

 • Gośćkama pisze:

  Przestańcie kolejna fascynację i żądzę posiadania nazywać miłością życia. Kolejną i kolejną. Miłość życia jest na cale życie, na dobre i na złe. A nie jak sie znudzi, czy jakikolwiek problem to się wyrzuca jak zużytą zabawkę, mimo, że kilka lat wczesniej to była tzw. miłość życia.

 • Gość pisze:

  Waluś sam nie wie Czego chce potrafi tylko ranić kobiety jakby nie.wiadomo kim by był A jest średniej urody i średni aktor

 • Gośćzyczliwi pisze:

  Czemu wszystkich komentarzy nie pokazujecie

  • Ups pisze:

   Nie wygodnie komentarze są usuwane. Lub nie nadające się na publikację 😜

 • Gość Fanka pisze:

  Roznerski przystojny mężczyzna powinien mieć koło siebie fajną babkę.Tworzył świetną parę z Kalską.

 • Gość Zyczliwi pisze:

  Miłością życia Roznerskiego to wiemy jest jego synek i to się chwali.No i wszyscy myślimy i byśmy chcieli na drugim miejscu zobaczyć Adriannę Kalską.Chłopaku pomyśl,bo może ktoś Ci sprzątnąć ja z przed nosa.

  • GośćMirek pisze:

   On nie jest warty Adrianna Kaliskiej. Piękna , mądra kobieta.
   Facet zachowuje się jak smarkacz ,
   skacze z kwiatka na kwiatek.
   Zostanie sam i dobrze. Nie zasługuje na żadną kobietę .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×