Najpierw czułe zdjęcia ze znaną aktorką, a teraz to. Mikołaj Roznerski przyłapany w dwuznacznej sytuacji. „Muśnięty słońcem w trzcinach”

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski opublikował zaskakujące zdjęcie na swoim profilu instagramowym. Ostatnio dosyć często chwali się muskulaturą...

Mikołaj Roznerski to aktor, któremu największą popularność przyniósł serial M jak Miłość. W produkcji gra od wielu lat, a jego kariera rozkręciła się na dobre. Wciela się tam w rolę Marcina Chodakowskiego i od momentu kiedy po raz pierwszy pojawił się na planie, fanki za nim szaleją. Teraz nie może narzekać na brak kolejnych ofert pracy. Zagrał również w wielu innych popularnych produkcjach, m.in. Na dobre i na złe, Rodzinka.pl, Ojciec Mateusz, Druga szansa, Na Wspólnej czy 39 i pół.

Ostatnio także gorąco jest wokół jego życia prywatnego. Po latach związku rozstał się z Adrianą Kalska, z którą gra również w popularnej telenoweli. Ich wątek jest kontynuowany, ku zadowoleniu fanów, a oni udowodnili, że są profesjonalistami. Oczywiście przystojniak natychmiast zaczął być łączony z innymi kobietami, a najwięcej sensacji wzbudza jego rzekoma relacja z tancerką Anną Głogowską. Sami zainteresowani nie poruszają tematu, ale kolejne doniesienia kolorowej prasy cały czas nadają smaczku tej sprawie.

Tymczasem niezrażony Roznerski daje spore pole dla wyobraźni i publikuje odważne kadry w sieci…

Mikołaj Roznerski na dwuznacznej fotografii

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów w naszym kraju. Otacza go grono wiernych fanek, a on chętnie dzieli się z nimi w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie ponad pół miliona osób.

Najpierw w sieci pojawiły się fotografie Mikołaja w objęciach Anny Dereszowskiej, a na koniec tygodnia postanowił rozruszać internet i opublikował zdjęcia z planu M jak miłość. Widzimy na nim, że półnagi w pośpiechu zakłada spodnie.

Muśnięty słońcem w trzcinach – napisał.

W komentarzach mnóstwo zachwytów nad przystojnym aktorem:

  • Świetne zdjęcie. Ach ten uśmiech.
  • Hooooot!!!
  • Takie przypadkowe zdjęcie. Dla podkręcenia wyobraźni fanek. Ładnie.
  • A ja stoję w trzcinie i wszystko widzę z tyłu.
  • Chyba musze znowu zaczac ogladac m jak milosc.
  • Ożesz Ty – piszą internautki.

Jesteście fanami Mikołaja Roznerskiego?


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska

Mikołaj Roznerski - premiera Boeing Boeing

scena z: Mikołaj Roznerski, fot. Niemiec/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×